Młodzież przygotowała Mikołajki dla dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych

Tczew - Młodzież przygotowała Mikołajki dla dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych

zobacz galerię zdjęć: 3
Uczniowie tczewskiego Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich wraz ze swoim pedagogiem szkolnym, Magdaleną Przytułą oraz wychowawcą klasy III f Magdaleną Fiedur zorganizowali spotkanie mikołajkowe dla dzieci ze świetlic Socjoterapeutycznych "Sambor", "Betania" i "Wyspa".

Uczestnicy imprezy świetnie się bawili podczas gier i zabaw prowadzonych przez młodzież. Po zaliczeniu wszystkich konkurencji, każde dziecko otrzymało prezent - niespodziankę od Świętego Mikołaja. Młodzież zadbała również o słodki poczęstunek dla gości. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania kolęd. Było to szczególne spotkanie, podczas którego młodzież pokazała, że można bezinteresownie dać coś z siebie najmłodszym.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +6

  Malkontent_gość

  21.12.2011, 14:43

  Dziękuję...

  Choć może to niewiele, i niewiele dla niektórych może znaczyć, ale chcę podziękować pomysłodawcom i realizatorom tego pomysłu. Taka akcja zasługuje na pochwałę i uznanie. Fajnie, że to młodzi ludzie zorganizowali dla młodszych od siebie. Zatem DZIĘKUJĘ i mam nadzieję, że podobnych akcji nie tylko od święta przybędzie. Pozdrawiam i gratuluję.

  Odpowiedz
  IP: 89.77.xx0.xx0 
 • taki sobie_gość

  22.12.2011, 10:27

  I to jest piękne. Ma głęboki sens.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.