Prezydent elekt o możliwej koalicji i swoich zastępcach

Za nami druga tura wyborów samorządowych. Tczewianie zdecydowali, że z urzędem po 14 latach sprawowania władzy żegna się Mirosław Pobłocki. 7 mają władze w mieście przejmie Łukasz Brządkowski z Samorządu Odnowa. Jak prezydent elekt komentuje swój wynik? Łukasz Brządkowski w niedzielę zdobył 66,04 proc. głosów tczewian, zaś Mirosław Pobłocki - 33,96 proc. Frekwencja wyniosła 41,92 %
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3.7
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 185 085 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (74)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  23.04.2024, 10:05

  7 mają... Co mają?

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • Ewa_gość

  25.04.2024, 08:42

  Czy są chętni!?

  Czy są chętni do podjęcia tak ryzykownej decyzji? Tu brak wizji, przy ryzyku redukcji etatów w firmach działających w strefie???!!

  Cytuj
  IP: 37.30.xx5.xx3 
 • -1

  Sołtys_gość

  23.04.2024, 10:22

  transparentny urząd miasta

  Nie będzie chyba podpisanych formalnych umów koalicyjnych. Do każdego projektu będzie na bieżąco gromadzona większość. Na komisjach będzie otwarta dyskusja z udziałem chętnych i zainteresowanych mieszkańców. Posiedzenia komisji będą transmitowane na żywo na specjalnie do tego dedykowanej stronie - Facebook. Wszystkie informacje znajdziecie na stronach BIP, o wszystkich przetargach, zamówieniach i o plany pracy komisji oraz najważniejsze tematy i zadania planowane do realizacji, wszystko to będzie omawiane w szerokim kręgu zainteresowanych, a nie tylko radnych i najważniejsze, że nie w zaciszu gabinetów. Pełna aktywizacja mieszkańców. Tak będzie, mówię wam.

  Odpowiedz
  IP: 138.199.xx9.xx6 
 • qq_gość

  23.04.2024, 11:01

  że w sensie tczewski sejmix :) nie mam twarzoksiązki lepiej ja jutubie niech zrobią...i najważniejsze żeby ta geriatria poszła na emeryture

  Cytuj
  IP: 46.175.xx6.xx8 

  Y&_gość

  23.04.2024, 15:47

  58%

  58% Mieszkańców nie brało udziału w tej bańce mydlane! Pewnie nie wierzą w obietnicę twórcy który nie zapewnił tego rodzinie co obiecuje mieszkańcom miasta! Zapewniał żeglugę na Wiśle, statek i co pudło! Stawiam 1 % na 100 jego realizację obietnic!! Dlaczego nie przedstawia swojego składu, gdyż albo on, lub oni niechcą się ujawnić! Pieniądze na kampanię do zweryfikowania!!!

  Cytuj
  IP: 37.30.xx1.xx8 

  olo_gość

  23.04.2024, 16:22

  nie zapewniał żadnej żeglugi na Wiśle, w jego programie nie było na ten temat ani słowa, przestań mącić

  Cytuj
  IP: 5.173.xx2.xx0 
  +1

  QWERTY_gość

  23.04.2024, 20:28

  To jakaś imba. Na ..uj nam Rada Miasta.

  Jak ŁB chce i konsultować, szukać szerokiej większości, budować szeroką koalicję to rozmywanie odpowiedzialności za Miasto i zdejmowanie jej z siebie. Jak się wzięło odpowiedzialność to trzeba brać konsekwencje. Róbmy referenda miejskie do każdego pomysłu/uchwały Prezydenta i to jest dopiero demokracja, a przy okazji odpowiedzialność przerzuci się na Mieszkańców, a ŁB umyje rączki. Koszt utrzymania i obsługi Rady Miejskiej odpadnie - pewnie z 80 tyś/mies., i 1 mln rocznie, a przez kadencje 5 mln.

  Cytuj
  IP: 79.186.xx7.xx0 
 • -1

  Anzelm_gość

  23.04.2024, 10:37

  Zmiana władzy w Tczewie

  Zmiana władzy w Tczewie: Łukasz Brządkowski nowym liderem miasta 7 maja to data, która wejdzie do historii Tczewa jako moment nowego rozdziału w zarządzaniu miastem. Łukasz Brządkowski, znany z zaangażowania społecznego i świeżego podejścia do polityki lokalnej, przejmie stery władzy po prezydencie Mirosławie Pobłockim. To wydarzenie wzbudza wiele emocji wśród mieszkańców, którzy z nadzieją spoglądają w przyszłość. Zmiana ta jest odbierana jako szansa na nowe inicjatywy i projekty, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju Tczewa. Łukasz Brządkowski, będąc postacią energiczną i pełną pomysłów, już teraz zapowiada szereg działań, które mają na celu poprawę jakości życia w mieście. Jego plany dotyczą m.in. modernizacji infrastruktury, wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców, a także większego nacisku na ekologię i zrównoważony rozwój. Tczew, miasto o bogatej historii i kulturze, zawsze miał potencjał, który czekał na odpowiednie wykorzystanie. Mieszkańcy oczekują, że nowe przywództwo będzie bardziej skoncentrowane na potrzebach społeczności niż na osobistych ambicjach. Krytyka dotychczasowego prezydenta, Mirosława Pobłockiego, wynika z poczucia, że nie spełnił on oczekiwań i skupiał się głównie na własnej karierze politycznej, zamiast na dobru mieszkańców. Zmiana władzy jest więc postrzegana jako szansa na nowy rozdział w historii Tczewa, gdzie priorytetem będzie dobro wspólne, a nie indywidualne sukcesy. Oczekuje się, że Łukasz Brządkowski podejmie działania, które będą odzwierciedlać głos ludzi i ich codzienne potrzeby. Radość z tej zmiany jest widoczna w rozmowach na ulicach, w mediach społecznościowych i podczas lokalnych spotkań. Tczewianie są gotowi na nowe idee i rozwiązania, które mogą przynieść miastu świeżość i dynamikę. Zmiana władzy jest naturalnym elementem demokracji i stanowi okazję do wprowadzenia nowych perspektyw. Łukasz Brządkowski stoi przed szansą, aby wykorzystać ten moment na realizację swojej wizji Tczewa. Jego podejście, które łączy tradycję z nowoczesnością, może być kluczem do sukcesu i satysfakcji mieszkańców. Wszyscy z niecierpliwością czekają na pierwsze kroki nowego lidera, które pokażą kierunek, w jakim będzie podążało miasto. Jako mieszkaniec Tczewa, nie mogę ukryć swojego entuzjazmu związane z tą zmianą. To czas pełen nadziei i oczekiwań, który może przynieść Tczewowi wiele dobrego. Zmiana władzy to nie tylko polityczny zwrot, ale także impuls dla społeczności do aktywnego uczestnictwa w życiu miasta. Łukasz Brządkowski ma teraz szansę na to, aby zainspirować i zjednoczyć mieszkańców wokół wspólnego celu - lepszego jutra dla Tczewa.

  Odpowiedz
  IP: 2.58.xx4.xx5 
 • +1

  Paweł_gość

  23.04.2024, 11:52

  Nakręceni jak katarynki

  Pobudka wszechpolaku! Już po wyborach!

  Cytuj
  IP: 46.113.xx2.xx2 
  -4

  do Paweł_gość

  23.04.2024, 12:27

  do Paweł

  Wczoraj rudy miał urodziny - wylizałeś mu rowa?

  Cytuj
  IP: 2.58.xx4.xx6 
  +1

  Tczewianka_gość

  23.04.2024, 12:32

  Groteska cdn.

  Jakiego koloru będzie żaba w parku miejskim, kto będzie matką chrzestną statku i kiedy będzie wodowany?? Kto wejdzie do koalicji nie pewnego jutra!

  Cytuj
  IP: 37.30.xx1.xx8 
  +3

  Tczewianka_gość

  23.04.2024, 22:42

  Amnezja

  Łukaszu Brządkowski przypominasz sobie obietnicę żeglugi na Wiśle i Twoją zbiórkę na statek i co twój elektorat niedoinformowany? Pewien obywatel z Tczewa, a mieszkaniec Hamburga wpłacił pewną kwotę i co się stało - wpłaciłeś na konto? Czy tak będą realizowane obietnice? Czarno to widzę, zerowe konto, kampania i kredyt z banku? A jaka Koalicja weźmie odpowiedzialność za Tczew?

  Cytuj
  IP: 37.30.xx1.xx8 

  tuba propagadowa MW/Kofi/PiS_gość

  24.04.2024, 10:24

  Zaufanie jest dobre, kontrola lepsza !

  @Anzelm, chialem tobie plaskoziemowcu przypomniec, ze nie jestes anonimowy w internecie, poza tym jezeli do koalicji wlacza sie kibole KonfederuSSi, bojowki Mlodziezywschechpolskiej oraz banda PiS, aby zepchnac odpowiedzialnosc na innych to, Brzadkowski nie dociagnie do swojej kandecji, poza tym daruj sobie Anzelm te propagadowe wypociny, bo wiekszosc Polakow, a tym bardziej Tczewianie nie sa milosnikami bojowki Mlodziezywszechpolskiej, kiboli KonfederuSSi oraz bandy PiS, jak widac po wpisie to, juz rabek chamstwa Mlodziezwszechpolska, KonfederuSSia, i banda PiS pokazala np. "wylizales mu rowa" dorzuce cytat Kaminskiego "pan jest swinia" a propos chamstwo trzeba tepic, poza tym przypomne co niektorym, ze juz nie rzadzi Pycha i Szmal i Skorupowani Przestepcy, wiec prosze uwazac na slownictwo, bo dzieci tez czytaja ! przypomne, "Zaufanie jest dobre, kontrola lepsza° wiec kazdy krok i poczynania Brzadkowskiego beda kontrowane, a tym bardzej jak nawiaze sie banda koalicyjna !

  Cytuj
  IP: 95.223.xx1.xx3 
  +1

  Ona._gość

  24.04.2024, 10:38

  Nie psuj nam opinii.

  Wszystko to można napisać bez populistycznego zacięcia i demagogicznych zwrotów! Powyższe wynurzenie psuje tylko opinię ludziom związanym z kulturalnymi osiągnięciami miasta! Lepiej zamilknąć i robić swoje, niż podważać intelektualne kompetencje zwycięzców!

  Cytuj
  IP: 5.173.xx9.xx3 
 • +2

  Gość _gość_gość

  23.04.2024, 11:22

  I będzie kler rządził z katechetą na cze

  I Tczew jako jedyne miasto na Pomorzu rządzone przez prawicę, Konfe, narodowców :( I nie obsadzi stołkami organisty, katechety , PIS- owców:( DRAMA....No ale cóż pozazdrościć negatywnej kampanii, która w 40% dotarła do mieszkańców. Ciekawe skąd kasa na taki rozmach kampanijnym u osoby praktycznie bezrobotnej:(

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx1.xx1 
 • Mateusz _gość

  23.04.2024, 12:35

  Straszna tragedia dla demokracji, że monopol został przełamany i jest dzięki temu większa różnorodność. Czyżbyś miał problem z zaakceptowaniem zasad demokracji i wynikającej z niej różnorodności? A może bliższe sercu są jednak rządy jednej myśli politycznej w imię zasad słynnego austriackiego akwarelisty?

  Cytuj
  IP: 84.38.xx6.xx9 
  -1

  Patriota _gość

  23.04.2024, 23:56

  Będzie dobrze

  Każda zmiana jest dobra... Stagnacja szkodzi wszystkim. Więcej wiary,mniej troski o Siebie. USA jest potęgą, gdyż każdy Amerykanin marzy dać siebie na Ołtarz Ojczyzny. A w Tczewie.....? Optymizm nigdy nam nie zawodzi, gdy idee zanikały od dobrych 30lat. Polska jest Normalnością,a kto głosi inaczej to już jego problem.

  Cytuj
  IP: 31.0.xx2.xx7 
 • az_gość_gość_gość

  23.04.2024, 11:30

  Powinny być dwie kadencje i wypad, bo później robi się kolesiostwo i familiada.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
 • +1

  Paweł_gość

  23.04.2024, 11:55

  Kolesiostwo i familiada to się tutaj już po kilku tygodniach zrobi.

  Cytuj
  IP: 46.113.xx2.xx2 

  Igor_gość_gość

  24.04.2024, 00:12

  Właśnie tak jest

  Mistrzu, dokładnie tak jest :) Do poduszki polecam Kodeks wyborczy -> art. 11 § 4 zamiast pisania bezsensownych komentarzy :)

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx5 
 • +1

  Bobek_gość

  23.04.2024, 11:33

  Gabrysia na pewno zaciera ręce... Będą dotacje na jej imperium mobbingu.

  Odpowiedz
  IP: 217.12.xx1.xx1 
 • +1

  Abc_gość

  23.04.2024, 13:54

  W punkt! Ja wiem, matki się nie wybiera, ale mam nadzieję, że nasz Prezydent elekt ma własne myślenie i racjonalnie będzie zarządzał budżetem miasta. Co do mobbingu, do tej instytucji już dawno powinien wkroczyć PIP a nawet 'Uwaga TVN'. Dziesiątki stale rotujących pracowników jak i wychowanków miałoby dużo do opowiedzenia... Natomiast cieszy informacja, że Pan A.U. pożegna się ze stołkiem wice-prezydenta. To jest ten sam typ mobbera co Gabrysia. Czas pogonić te MOPSowe kolesiostwo do roboty.

  Cytuj
  IP: 165.225.xx6.xx5 

  Radny_gość

  23.04.2024, 15:57

  Z tego co pamiętam przewodniczący rady jej bronił.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • Paweł _gość

  23.04.2024, 11:48

  prezydent incydentalny

  Ale dno...

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx2.xx2 
 • Viola_gość

  23.04.2024, 12:29

  Słychać wycie? Znakomicie!!! Koniec śpiocha - możecie już z Mirkiem opuszczać urząd miasta.

  Cytuj
  IP: 92.38.xx8.xx0 

  Ewa_gość

  23.04.2024, 14:28

  Każdy byle nie Mirosław. Tak zdecydowała większość obserwując zapaść naszego miasta.

  Cytuj
  IP: 80.52.xx9.xx8 
 • Pobłok_fanClubTczew_gość

  23.04.2024, 12:26

  Gratulacje

  Mirosław Pobłocki przez lata pełnił funkcję prezydenta Tczewa z oddaniem, kompetencją i zaangażowaniem w rozwój miasta oraz dobro jego mieszkańców. Jego działania przyczyniły się do wielu pozytywnych zmian w Tczewie, takich jak rozwój infrastruktury miejskiej, inwestycje w edukację i kulturę oraz promowanie przedsiębiorczości lokalnej. Pod jego przywództwem miasto zyskało reputację dynamicznego i otwartego na nowe możliwości miejsca do życia i pracy. Jego oddanie sprawom publicznym oraz troska o dobro mieszkańców zasługują na uznanie i wdzięczność społeczności tczewskiej. Dziękujemy Mirosławowi Pobłockiemu za jego służbę i życzymy mu dalszych sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach. Wyrażam nadzieję, że nowy prezydent, Łukasz Brządkowski, nie tylko będzie przywodził inicjatywy odbudowy Mostu Tczewskiego, ale także dosłownie weźmie sprawy w swoje ręce, angażując się osobiście w budowę i spawanie stalowych elementów przęseł. Jego osobiste zaangażowanie w ten historyczny projekt byłoby inspiracją dla mieszkańców oraz symbolem oddania dla dobra miasta. Wierzę, że taka determinacja i zaangażowanie mogą przyczynić się do przyspieszenia procesu odbudowy i ułatwić pokonanie wszelkich przeszkód, stając się dla Mostu Tczewskiego jak Westerplatte - symbolem siły, odwagi i determinacji.

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx9.xx2 
 • Hej_gość

  23.04.2024, 12:31

  Jesteś jakimś standuperem, klaunem z cyrku, że chcesz nas rozśmieszyć? Czy też tylko Mirka czopkiem?

  Cytuj
  IP: 2.58.xx4.xx7 
  +1

  Ewa_gość

  23.04.2024, 22:52

  Most

  Most i jego rekonstrukcja wersji historycznej to też było zaangażowanie Łukasza Brządkowskiego jak w żeglugę - oklaski na gorącą medal za zasługi! Jego elektorat pewnie niedoinformowany???

  Cytuj
  IP: 37.30.xx1.xx8 

  tczewczyk_gość

  24.04.2024, 19:50

  skończyc z wydatkami w most !!!

  nie chcę być kolejnym krzykaczem czy awanturnikiem - bo tego typu autorów wpisów na tym portalu nie brakuje i już się nie dobrze od tego robi... ale na kij komu ten most ? pytam się! potrzebne są wydatki gdzie indziej - na inwestycje tam gdzie na codzień społecznść może z nich skorzystać a nie wyrzucanie pieniędzy w ...w most most zżera niezliczoną ilość pieniędzy nie dając nic w zamian - do piekła wszytskich odpowiedzialnych za tę grabież i marnotrawstwo publicznych środków !

  Cytuj
  IP: 83.21.xx2.xx5 
 • Paweł_gość

  23.04.2024, 13:17

  Jesteście zakałami tej ziemii

  "Wczoraj rudy miał urodziny - wylizałeś mu rowa?"

  No brawo wszechpolaku, brawo! Zabłysnąłeś :D

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx2.xx2 
 • Paweł_gość

  23.04.2024, 13:20

  "Słychać wycie? Znakomicie!!! Koniec śpiocha - możecie już z Mirkiem opuszczać urząd miasta."

  U nas to tak bardziej śmiech słychać. Taki śmiech politowania. Nie wiecie co was czeka.

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx2.xx2 
 • Anzelm_gość_gość

  23.04.2024, 13:34

  Odpowiem ci w języku miłości rudego - WYPlERDALAJ

  Cytuj
  IP: 139.28.xx9.xx6 

  pierwsze decyzje_gość

  23.04.2024, 13:55

  to już potwierdzone

  Piotr Paweł Sońko nowym komendantem straży miejskiej

  Cytuj
  IP: 87.205.xxx.xx0 
 • Mięczysław_gość_gość_gość_gość_gość

  23.04.2024, 13:55

  Gość

  Jasne Jasne taki śmiech przez łzy

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx0.xx0 
 • Ewa_gość

  23.04.2024, 15:54

  Falstart

  Co robiła ekipa Brządkowskiego w tetce, czyżby jakiś wywiad nie był po waszej myśli, czy skończyło się Wolność Słowa i Publikacji!?

  Cytuj
  IP: 37.30.xx1.xx8 
 • Analityk_gość

  23.04.2024, 15:53

  Koalicja a stanowiska kierownicze w RM

  O szerokiej koalicji SoN z innymi klubami mówiono w kuluarach już od jakiegoś czasu. Z pewnością podpisana przez Struka uchwała zobowiązująca radnych PO w całym tczewskim samorządzie do niewchodzenia w koalicję z radnymi PiS przekreśla w mieście możliwość zawarcia - przynajmniej formalnie - takiego porozumienia. Trudno dziwić się nowej władzy, że poszukują alternatywnych rozwiązań. Rozmawiając o koalicji, może trzeba by postawić pytanie w inny sposób: głosowanie nad uchwałami i poszukiwanie w każdym przypadku większości (przekonanie radnych) to jedno, ale przecież są jeszcze stanowiska w samej radziej miejskiej: przewodniczący RM i dwóch albo trzech wiceprzewodniczących, do tego jeszcze przewodniczący poszczególnych komisji i ich zastępcy. Do tej pory wyglądało to tak: tnij.tcz.pl/?u=968a9f A jak będzie, gdy nowa rada rozpocznie pracę od maja? Obsadzenie poszczególnych funkcji może sporo powiedzieć o nowym układzie, który się wytworzy i ewentualnej "cichej koalicji". Pozostaje zatem czekać.

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx5.xx7 
 • ty _gość

  23.04.2024, 16:52

  To chyba

  brałeś udział w tych cichych rozmowach skoro jesteś tak dobrze zorientowany ?

  Cytuj
  IP: 94.254.xx6.xxx 
  -1

  Łupaszko_gość_gość_gość

  23.04.2024, 17:00

  "a 'la long"

  Analityk się znalazł.. . Polityka jest o wiele łatwiejsza niż się Tobie wydaje Scherloku:)

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xxx 

  Analityk_gość

  23.04.2024, 21:24

  Jeszcze o radzie

  @Łupaszko, ...a znalazł się, znalazł... skoro tylko o wiceprezydentach i głosowaniach było, a nikt o stanowiskach w radzie miasta nie wspomniał w kontekście koalicji... :) Ale tak dla jasności - nie ma w tym nic złego, zwłaszcza jeśli taki nowy układ współpracy w radzie okaże się dobry dla Tczewa. Poczekamy, zobaczymy. Cieszę się bardzo, że Tobie polityka wydaje się łatwa, Zygmuncie. ;)

  Cytuj
  IP: 83.21.xx5.xx7 

  Tczewianka_gość

  24.04.2024, 19:35

  Groteska

  Widać kolejki do współpracy z Łukaszem Brządkowskim, pewnie trudny wybór z mnogości do odpowiedzialności

  Cytuj
  IP: 37.30.xx3.xx0 
 • Marco_gość

  23.04.2024, 17:45

  Przepraszam, że kto zastępcą? Nieeeeeeee... naprawdę? To są jajca. Sami doświadczeni samorządowcy.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xx1 
 • +1

  Ewa_gość

  24.04.2024, 06:53

  Łupaszko na v-ce

  Kompetencja dostosowana, doświadczony działacz polityczny, społecznik! Autorytet dla samego siebie, tylko i wyłącznie! Propagator drugiej Japonii i idei Pislandu!

  Cytuj
  IP: 37.30.xx3.xx0 
 • gosc_gość_gość_gość

  23.04.2024, 18:00

  czas na zmiany

  ludzie w tym miescie i tak nic sie nie zmieni dalej bedzie tylko wiocha i dziura i sypialnia trojmiasta miasto kebabow zabek monopolowych patologi i zapierdalac w w korpo na3 zmiany taka jest rzeczywistosc tutaj

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xx3 
 • Kitku_gość

  23.04.2024, 18:37

  "58% Mieszkańców nie brało udziału w tej bańce mydlane! Pewnie nie wierzą w obietnicę twórcy który nie zapewnił tego rodzinie co obiecuje mieszkańcom miasta! Zapewniał żeglugę na Wiśle, statek i co pudło! Stawiam 1 % na 100 jego realizację obietnic!! Dlaczego nie przedstawia swojego składu, gdyż albo on, lub oni niechcą się ujawnić! Pieniądze na kampanię do zweryfikowania!!!"

  Przestań już utyskiwać przegraną Mirka bo robisz się śmieszny.Brządkowski uzyskał 66% w drugiej turze,twojego Pobłockiego nikt nie chciał nawet w radzie miasta a ty dalej płaczesz jak dziecko.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx6 
 • Y&_gość

  24.04.2024, 08:53

  Iluzja sukcesu

  A rzeczywistość! Łukasz Brządkowski uwierzył w sukces, gdyż otoczka tak mu powtarza! Uwierzyli w rekonstrukcję mostu nad Wisłą i klapa, uwierzyli w żeglugę na Wiśle i klapa, uwierzyli w zbiórkę na statek i klapa! Życie pokaże efekty idola naiwnej decyzji wyborczej! Dobrze że istnieje Wolne SŁOWO - czy cnota krytyki się boi!?

  Cytuj
  IP: 37.30.xx3.xx0 

  Ewa_gość

  24.04.2024, 19:38

  Kitku

  Po edukacje od zerówki, obniżasz loty elektoratu Elekta?!!!

  Cytuj
  IP: 37.30.xx3.xx0 
 • -1

  Iwona_gość_gość

  23.04.2024, 21:25

  prezydent

  powodzenia.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx7 
 • +3

  X_gość

  23.04.2024, 22:03

  Gabrysia

  Dlaczego nikt nie reagował jak Gabrysia zbierała rodziny niepelnosprawnych żeby oddali głos na jej syna ,wszyscy siedzieli cicho . Teraz jak mleko się rozlało to pretensje . Ta kobieta powinna być dawno na emeryturze a nie terroryzować pracowników i rodziny podopiecznych . Czas na zmiany w tych ośrodkach ta pani dawno się wypaliła ale trzeba jej przyznać że jest skuteczna jeżeli chodzi o wygraną syna.

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx1.xx7 
 • -2

  Renia_gość

  23.04.2024, 23:03

  Wybór

  Ten hejt jest straszny. Ubliżać matce to czyste chamstwo. Patrzcie w swoje gary jak nic nie macie do powiedzenia oprócz własnych frustracji. Każdy może być Prezydentem z wyjatkiem takich tluków jak ci, którzy tu się wypowiadają a do pięciu zliczyć nie potrafią. Najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie robią, tylko pyski wykrzywiają na wszystko.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx1.xx8 
  +1

  X_gość_gość_gość_gość

  05.05.2024, 02:30

  Mamuśka wesprze

  Teraz będzie miała pole do popisu w mobbingu.tu się okaże rodzicielstwo w natarciu na podległych pracowników.Niech mobbing tam ma większe szanse !!

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xxx 
 • -1

  X_gość

  23.04.2024, 22:10

  Z

  Obecny prezydent dopiol kilka poważnych inwestycji dzięki kt. Ludzie będą mieli pracę powstanie ogromny blok na terenach wojskowych ,Castorama i KFC. Do tego remont basenu ,dzięki jego współpracy z innymi politykami zostały dodane składy najbardziej oblegane pociąg do Gdańska . Darmowe autobusy ,bulwar . Czyli durzo zrobił . Teraz niech się bezrobotny wykaże.

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx1.xx7 
 • .._gość_gość

  24.04.2024, 07:00

  ....

  Fakt. Zapomniałeś napisać że to wszystko skończy jak galeria, umierające stare miasto, Manhattan, rynek nie remontowany nigdy, syf i betonowa w mieście. Do tego się też przyczynił. Jednostkę wojskową jeździli żeby została, nie udało się takie mają chody. Na wieści ze nowa ma powstać to kombinowali jak to zablokować. Oni sami nie wiedzą czego chcą.

  Cytuj
  IP: 37.30.xx8.xx3 
 • Kociewiok_gość

  24.04.2024, 02:11

  Ale żenada.

  Jeszcze nam ŁB bokiem wyjdzie i z pisem się zbrata.

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx1.xx5 
 • .._gość_gość

  24.04.2024, 06:55

  ...

  Rajmund, daj już sobie na luz.

  Cytuj
  IP: 37.30.xx8.xx3 
  +1

  Ja_gość

  24.04.2024, 07:33

  Pis

  Oczywiście że, tak. To PiSowiec

  Cytuj
  IP: 37.30.xx4.xx4 

  Analityk_gość

  26.04.2024, 10:20

  Raymoond

  @Ja, Rajmund to PiSowiec? Był w PZPR, później w SLD, następnie w PO, a teraz w PnP, więc gdyby stał się PiSowcem to chyba nikogo już by nie zdziwiło. :-D

  Cytuj
  IP: 83.21.xx5.xx7 

  X_gość_gość_gość_gość_gość

  05.05.2024, 02:34

  Już się klerem zbratał..

  Nie na darmo wywiad w radiu głos wykonał.Dobry początek na start !

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xxx 
 • -2

  KPP_gość

  24.04.2024, 05:06

  VP

  Najważniejsze jest by na bulwarze były mocne imprezy podobne jak w Nowym Stawie latem z super obsadą d.j-ów. Żeby most był ruszony i drogi były szybciej remontowane. Tyle w temacie i do roboty.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx1.xx8 
 • +2

  EkO_gość

  24.04.2024, 07:10

  matko kochana

  Czy Wy ludzie nie rozumiecie, że prezydent Tczewa nie ma nic do mostu? Most jest powiatowy. Prezydent może lobbować na rzecz mostu, ale nie ma kompetencji, by cokolwiek robić w tej prawie. Już nie wspomnę, że odbudowa mostu to gigantyczne koszty.

  Cytuj
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • Ja ja_gość

  24.04.2024, 07:32

  Masakra

  Litości...

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx4.xx4 
 • -1

  Monter_gość

  24.04.2024, 08:26

  to se wybraliście prezydenta

  "Ten hejt jest straszny. Ubliżać matce to czyste chamstwo. "

  Ja tu nie widze ani żadnego hejtu ani tym bardziej ubliżania matce, widze za to temat którym powinna zająć sie prokuratura albo jakaś telewizja co najmniej najlepiej tvn. Zresztą cała kampania tego arcymonka powinna byc prześwietlona przez jakieś służby pytanie tylko czy komuś będzie się chciało grzebać w tym tczewskim g. wnie.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx3.xx0 
 • Anna_gość_gość

  24.04.2024, 08:53

  Aha czyli się nic nie zmieni.

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx5.xx8 
 • +1

  Jasny_gość_gość

  24.04.2024, 11:10

  Dajcie nowym ludziom trochę czasu.

  Hejt już jest a nawet jeszcze nie ma nowej władzy. Czyżby to te osoby które są przy korycie piszą w ten sposób?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx3 
 • Mięczysław_gość_gość_gość_gość_gość

  24.04.2024, 13:14

  Gość

  Robią to mientkie czopki którym koryto spirdzieliło To ja powiedziałem Jarząbek

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx0.xxx 
 • abc_gość

  24.04.2024, 13:36

  zaraz zacznie się czyszczenie magazynów, nawet dobrze jak się przewietrzą. Tylko oby było kogo do nich wpuścić

  Odpowiedz
  IP: 193.227.xx3.xx5 
 • +1

  X _gość

  24.04.2024, 15:06

  Matka

  Może nowy prezydent zadba o monitoring w ośrodkach zarządzanych przez jego matkę bo dochodzi tam do różnych niepożądanych zajść i oczywiście nikt nic nie wie i nic nie widzi . Pani Gabrysiu nie żyjemy w średniowieczu . Na każdą niepełnosprawną osobę ośrodek dostaje sporo pieniędzy a Pani nie umie zadbać o ich bezpieczeństwo? To nie jest średniowiecze ... Teraz będziemy patrzeć Pani na ręce. Uwaga lub inna TV napewno się zainteresuje Pani poczynaniami na ośrodkach. Powodzenia

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx1.xx7 
 • +3

  byłam opiekunką_gość

  25.04.2024, 00:11

  W ośrodkach jest raczej bezpiecznie. Problemem jest mobbing, traktowanie pracowników z totalna pogardą i obarczanie absurdalnymi zadaniami. Bardzo ciężko było znosić kaprysy dyrekcji. Dlatego wszyscy stamtąd uciekają. Poza tym mam wrażenie, że niektóre wydatki ocierały się o niegospodarność środkami publicznymi - nieustanne remonty, a następnie remonty remontu, zakupy sprzętu, który zalega w szafach, ale trzeba było na siłę wydać przyznane pieniądze. Wspomnienia mam ogólnie jak najgorsze i cieszę się, że już nie oglądam tej starej psychopatki.

  Cytuj
  IP: 94.142.xx1.xx4 
 • -1

  Adi._gość

  24.04.2024, 15:11

  Szanujmy demokrację!

  Mieszkańcy wybrali i należy się nad tym pochylić! Wybory do niczego nas nie zobowiązują! Znam kilka osób, które zdeklarowały się zrezygnować z działań prospołecznych w fundacjach i organizacjach, ponieważ nie wyobrażają sobie współpracy z faszyzującymi ugrupowaniami! Po prostu nie muszą tak, jak i my nie musimy! Osobiście unikam podawania ręki osobom przeze mnie nieakceptowany i mam ku temu prawo!

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx2.xx0 
 • +2

  Analityk_gość

  26.04.2024, 10:16

  Kto?

  A jakie to faszyzujące ugrupowania w radzie miejskiej, których przedstawicielom nie należy podawać ręki? Przeczytałem programy i deklaracje startujących komitetów wyborczych i takowych nie znalazłem.

  Cytuj
  IP: 83.21.xx5.xx7 
  +1

  EkO_gość

  06.05.2024, 12:27

  pora na tabsy

  Podaj nazwiska trollu

  Cytuj
  IP: 82.160.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.