Mama na obrotach w programie "Kiedyś, a dziś" - stand-up

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
23
02.2024
Piątek
Mama na obrotach w programie "Kiedyś, a dziś" - stand-up
Z TikToka wprost na prawdziwą scenę! To historia Klaudii Klimczyk czyli Mamy Na Obrotach, która najpierw podbiła serca milionów osób w internecie, a potem przekuła to w występy na żywo. Mama Na Obrotach nie zwalnia tempa! Niespełna rok temu zadebiutowała z programem "Mój pierwszy raz" i już ogłasza kolejną nową trasę na 2024 rok!

Mama na obrotach w programie "Kiedyś, a dziś" - stand-up
23 lutego 2024 godz. 19.00
Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
Bilety: 79-89 zł dostępne na stronie www.kupbilecik.pl

"KIEDYŚ, A DZIŚ" - to cofnięcie się w czasie w te momenty, o których na pewno chcielibyście zapomnieć, a jeśli zapomnieliście to Matka Wam przypomni!
 Przed występem - support Piotr Przytuła. Całe wydarzenie trwa około dwóch godzin.

Występ wyłącznie dla osób pełnoletnich oraz od 15 roku życia za pisemną zgodą rodzica/opiekuna lub z jego obecnością. Osoby poniżej 15 r.ż. lub bez zgody nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy. Podczas występu obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.

Wszystkie występy: https://www.kupbilecik.pl/baza/12010/Stand-up+Mama+Na+Obrotach/
Instagram Mamy Na Obrotach: @mamanaobrotach24h 
Facebook: Mamanaobrotach / https://www.facebook.com/profile.php?id=100068017901890 
TikTok: @mama_na_obrotach / https://www.tiktok.com/@mamanaobrotach?lang=pl-PL

Organizator: MNO KLAUDIA KLIMCZYK

Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na seans . Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Mama" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Tiktoker_gość

  19.02.2024, 19:44

  Promocja

  Widać że zainteresowanie występem jest bardzo małe skoro kolejny raz pojawia się powyższe ogłoszenie . Tym razem już z konkursem darmowych wejściówek...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx8 
 • +2

  Kay_gość_gość

  20.02.2024, 03:55

  Pani prostacka, wulgarna, gawiedź się śmieje z tego żartu niskiego lotu. Wprawia tylko w zażenowanie i skrępowaniem.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA