Punkowy wieczór w CKiS - Chałturka, HGW Company, Udrożnić Pisuar

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
27
04.2024
Sobota
Punkowy wieczór w CKiS - Chałturka, HGW Company, Udrożnić Pisuar
Gratka dla fanów punk rocka! Zapraszamy na kolejną odsłonę Punkowego Wieczoru, w którym usłyszymy zespoły: Chałturka, HGW Company oraz Udrożnić Pisuar.

27 kwietnia 2024 godz. 20:00
Klub Muzyczny CKiS
Bilety: 30 zł


Chałturka

Marzec 2011 - to początek. A na początku było Nas sześcioro - Kruk (Furia Gniew, ex Planctus Gravatus) - śpiew, Tad (ex Mickey Mauser, Fundusz Bezrobocia, The Koniec) - śpiew, Łysy (ex Fundusz Bezrobocia, The Koniec) - bas, Warren (ex Fundusz Bezrobocia, The Koniec) - git, Lutz (ex Diphergan) - bębny, Biały (ex Zbuk, Planctus Gravatus) - git. Potem z przyczyn bardzo różnych, aczkolwiek merytorycznych, Warrena na gitarze zastąpił basista dopiero co rozwiązanej Asomii - Darek (było to w lipcu 2013). W 2016 roku na 5-lecie istnienia zespołu-Kruk opuszcza zespół, koncentrując się tylko i wyłącznie na wokalizie w Furii Gniew. W marcu 2017 Biały żegna się z zespołem i pozostaje Nas czworo w konfiguracji: Lutz - bębny, Łysy -bas, Darek - git i Tad - śpiew.
W dorobku mamy płyty "Chałturka", "Kurde szent", "W gorącym słońcu wujka Jarka", "Czarne Chmury" oraz "Robią ze mnie głupca". Działamy w ramach Centrum Muzycznie Aktywnych Gniew.

HGW Company
Zespół HGW powstał w 1983 roku i działał do 1985 w składzie Piotr Kropidłowski -bas Jacek Klewek - wokal Grzegorz Topuszek - perkusja Artur Perkowski - gitara Reaktywowany w 2018 jako HGW ?ompany ze Sławomirem Walkiewiczem na wokalu. Po odejściu Piotra Kropidłowskiego-na basie zastępuje go przez jakiś czas Bogusław Ułas. Nie trwa jednak długo i rolę basisty obejmuje Maciej Żuk. W lutym 2020 roku w Creme de la Creme Studio-Tczew zostaje nagrany materiał na płytę "Powyginani "Na początku roku 2021 odchodzi od zespołu Sławomir Walkiewicz i jego miejsce zajmuje Wojtek"Żuczek"Żuchowski.

Udrożnić Pisuar! - punkowy zespół z Gdańska. Powstał w 2013 roku w Oliwie. Kapela ma na swoim koncie dwa krążki: Chcę uciec stąd (2015) oraz Nieobecność Kontrolowana (2023). W dorobku zespołu znajdują się koncerty festiwalowe, takie jak: Fląder Festiwal, Skorpionalia, Yach Music Festival czy Made in Oliwa. UP! na przestrzeni lat dzielił scenę z  popularnymi kapelami punkowymi - m.in. z Moskwą, TZN Xenną, Po Prostu, Rejestracją oraz Zielonymi Żabkami.

Aktualny skład:

Mateusz Marciniak - gitara/voc
Tomasz Czemko - gitara
Przemek Tarkowski - bas
Andrzej Myśliński - perkusja

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Novotny Radex_gość_gość_gość_gość

  20.02.2024, 20:33

  Szukam pomocy finansowej

  LEGALNE I NIEZAWODNE POŻYCZKI Witam, szukasz legalnego i rzetelnego pożyczkodawcy? Czy potrzebujesz pożyczki? Potrzebujesz pilnej pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę swoich długów? A może potrzebujesz kredytu kapitałowego na usprawnienie swojego biznesu? Możesz otrzymać pożyczkę od 20 000 do 60 000 000 CZK z niskim oprocentowaniem 3%. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego e-maila poniżej, aby uzyskać więcej informacji; novotnyradex@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx4.xx4 
 • Novotny Radex_gość_gość_gość

  20.02.2024, 20:34

  Szukam pomocy finansowej

  Czy potrzebujesz pożyczki? oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, a nasza oferta jest szybka, bezpieczna i bardzo niezawodna. zysk od 2000 euro do 5 milionów euro. skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj pożyczkę z dobrą stopą procentową 3%. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zacząć: niezależnie od Twojej lokalizacji novotnyradex996@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx4.xx4 
 • Novotny Radex_gość_gość_gość

  20.02.2024, 20:34

  oferta pożyczki

  Oferuję Państwu jednorazową pożyczkę finansową od inwestora bezpośredniego w wysokości od 50 000 do 50 000 000 zł. Oferta ta obowiązuje na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej i dla wszystkich obywateli. Okres spłaty kredytu można ustalić na 240 miesięcy z możliwością wcześniejszej spłaty za dowolną cenę i bez podwyżki. Weź całą pożyczkę i spłacaj środki w ciągu 24 godzin. Aby wypożyczyć, napisz na adres;novotnyradex@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx4.xx4 
 • Novotny Radex_gość_gość_gość

  20.02.2024, 20:35

  Szybka i pilna oferta pożyczki

  Witam, szukasz pożyczki, szukasz pożyczki osobistej? pożyczki, pożyczki mieszkaniowe, pożyczki na autobusy, pożyczki studenckie, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki niezabezpieczone, wspólne przedsięwzięcia itp. Czy masz pożyczkę bankową lub finanse? odrzucenie z jednego lub kilku powodów. Jesteś we właściwym miejscu, aby uzyskać rozwiązania kredytowe! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, pożyczam firmom z niskim oprocentowaniem, niskie oprocentowanie 3%. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: novotnyradexgmail.com

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.