Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
27
04.2024
Sobota
Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk
W soboty o godz. 12.00 w Fabryce Sztuk odbywają się warsztaty rodzinne. To spotkania dla dzieci na ogół w wieku 3-8 lat i ich opiekunów. Wykonanie wspólnej pracy plastycznej wzmacnia relacje dziecka z rodzicem, a ponadto stanowi drogę do rozwoju artystycznego młodej warsztatowiczki czy też młodego warsztatowicza. Dzieci rysują, malują, wycinają, wyklejają, składają, dokonują wyboru kolorystyki. Każde spotkanie - to inny temat przewodni. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy. Raz w miesiącu, w niedzielę, organizowane są warsztaty budowania z klocków LEGO.

A co nas czeka w kwietniu?

PROGRAM:

6.04 godz. 12.00 ul. 30 Stycznia 4 - krążą o nim legendy, w chińskim kalendarzu ten rok należy do niego. SMOK. Podamy Wam przepis na wykonanie bardzo sympatycznego stwora. Wykorzystacie kolorowy papier, artykuły kreatywne, rolki i dużo wyobraźni.

7.04 godz. 12.00 ul. Podmurna 15 - budowanie z klocków. Temat przewodni: domek dla lalek.
13.04 godz. 12.00 ul. 30 Stycznia 4 - inspiracją do zajęć jest wystawa malarstwa Złota SOWA z Krakowa. Czekają nas rozmowy o barwach, eksperymentowanie, tańce oraz oczywiście wykonanie pracy plastycznej.
20.04 godz. 12.00 ul. 30 Stycznia 4 - temat wspólny: wiosenny obrazek, a jego interpretacja dowolna. Od nas otrzymacie materiały do stworzenia dekoracji na ścianę.
27.04 godz. 12.00 ul. 30 Stycznia 4 - w kalendarzu świąt nietypowych tego dnia swoje święto obchodzą graficy i floryści. Łącząc obie tematyki, zrodził się pomysł na warsztaty, podczas których dzieci wykonają swój "pattern" (wzorek). Najpierw zrobią stemple, które odbiją na materiale. Zgodnie z ideą zero waste, mogą przynieść ubranie lub tkaninę (najlepiej jasną), by dać jej w ten sposób drugie życie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Palmer _gość_gość

  03.04.2024, 16:57

  Loan firmy

  Kogo to może dotyczyć, Jestem bardzo podekscytowany po otrzymaniu osobistej pożyczki na zakup samochodu od pana Phila H. Rankina po tym, jak zostałem dwukrotnie oszukany przez fałszywych pożyczkodawców. Na Boga Wszechmogącego, zostałem przedstawiony agentowi Hinson Loan Company przez kolegę, który również otrzymał pożyczkę na rozwój swojej firmy i ku mojemu największemu zdziwieniu otrzymałem dzisiaj pożyczkę w wysokości 75 000,00 euro. Wzywam wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, aby skontaktowali się z e-mailem Phila H. Rankina w celu uzyskania wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: agenthinson@gmail.com E-mail: agenthinson@gmail.com Dzięki Pani Palmer

  Odpowiedz
  IP: 102.90.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.