tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest niedziela, 23 października 2016r, godz. 03:31
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Nowa naczelnik będzie nadzorować miejskie inwestycje

Opublikowano: Środa, 29.06.2011, 00:01. Ilość komentarzy: 10

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w strukturze Wydziału Inwestycji i Remontów działającego w tczewskim magistracie, który nadzoruje ważne miejskie zadania - m. in. remont dróg. Dotychczasowego naczelnika wydziału, Macieja Zycha, który zrezygnował ze stanowiska, zastąpiła Joanna Rzepka.

Wydział Inwestycji i Remontów odpowiada m. in. za przygotowanie propozycje planów inwestycyjnych, remontów kapitalnych i bieżących dróg miejskich. Sporządza również harmonogramy realizacji inwestycji na dany rok budżetowy. Prowadzi i nadzoruje inwestycje drogowe i remonty dróg, wskazane inwestycje komunalne, remonty wskazane przez ZGKZM budynków komunalnych oraz prace w placówkach oświatowych.

- Wszystkie miejskie inwestycje są bardzo ważne, ale jeśli miałabym powiedzieć, że na coś będę kładła szczególny nacisk, to byłyby to działania rewitalizacyjne, tym bardziej, że są wsparte środkami unijnymi - tłumaczy nam Joanna Rzepka.

Kim jest nowa naczelnik? Jest absolwentką Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej. Studia ukończyła w 1999 roku. Rok później podjęła pierwszą pracę, w przedsiębiorstwie budowlanym w Starogardzie Gdańskim. Zdobyła tam niezbędną praktykę i uzyskała uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży konstrukcyjno-budowlanej. Kolejną pracę podjęła w 2003 roku, w służbach inwestycyjnych dużej korporacji. Zdobyła tam doświadczenie w prowadzeniu inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, współpracując z wieloma projektantami i firmami budowlanymi wszystkich branż. W 2006 roku podjęła pracę w Urzędzie Gminy w Starogardzie Gdańskim, gdzie pracowała w dziale inwestycji, zajmując się prowadzeniem różnego rodzaju inwestycji gminnych - zarówno infrastrukturalnych jak i kubaturowych czy oświatowych - również dofinansowywanych przez Unię Europejską. Od 1 czerwca pełni funkcję naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów tutejszego urzędu.
drukuj
Artykuł przeczytano 4369 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (10)   Zmień kolejność
 
user_ico_taschoon
+2
pytanko ~ taschoon
Uż. zarejestrowany
Data: 29.06.2011, 06:02
"Kolejną pracę podjęła w 2003 roku, w służbach inwestycyjnych dużej korporacji" A jakiej dużej korporacji czy była może znana czy tylko w CV napisane, że z dużą korporacją współpracowała Pani Rzepka. Każdy może sobie powiedzieć, że pracował w bardzo dużej firmie i zdobył takie doświadczenie o którym inni marzyć tylko mogą. Tylko proszę mnie dobrze zrozumieć, nie kwestionuję dorobku i kwalifikacji zawodowych nowej Pani naczelnik, chiodzi mi tylko o żetelność informacji podawanej mieszkańcom, lepiej by to wyglądało gdybyśmy wiedzieli z jaką to korporacją Pani współpracowała co pozwala na większe pochwalenie się doświadczeniem. A całkiem na koniec to powodzenie w inwestycjach Tczewskich i oby wyszły na dobre naszemu miastu.
Brak zdjęcia
+2
pytanko ~ do żetelnego taschoona_gość
IP: 83.29.xx4.xx7
Data: 29.06.2011, 06:59
a tak na poważnie to o co ci człowieku chodzi? W jakim celu zużywałeś klawiaturę? Ty się nie troszcz o jej kwalifikacje, ty się pomódl o zdrowie dla niej, żeby miała siłe posprzatac tą stajnię Augiasza.
 
user_ico_mieczyslaw
+6
Powodzenia na nowej drodze... ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 29.06.2011, 06:44
Właśnie - co nam po rewitalizacji? To jedyna droga "rozwoju" jaką przyjęło miasto, a jej skutkiem jest odpływ mieszkańców - co z prawdziwym rozwojem miasta? Na skansen jesteśmy nieatrakcyjni - taka prawda. A pieniądze na rewitalizację znajdą się zawsze, jeśli miasto zacznie się bogacić i w rzeczywisty sposób rozwijać. Powodzenia w nowej pracy.
user_ico_MTTczew
+6
MTTczew Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 29.06.2011, 08:30
Poszerzanie granic i budowa szerokich dróg to jest priorytet... i promowanie miasta wśród inwestorów.
 
Brak zdjęcia
+6
Układy-Znajomości ~ Anonim_gość
IP: 195.117.xx5.xx7
Data: 29.06.2011, 06:45
Zgadzam sie z tą opinią..jaka korporacja???jakie doświadczenia?? Oczywiscie zycze powodzenia na nowym stanowisku.. No cóż kolejny przykład co nie robią znajomości heh
Brak zdjęcia
0
anonim 2_gość
IP: 83.17.xx1.xx4
Data: 29.06.2011, 08:17
masz kwity na to, to dawaj, pójdziemy obaj do prokuratora i damy wycisk tym urzędowym układowiczom, a co. Nie będą nam tu wsadzać jakiejś kobity i to jeszcze ze Starogardu, a do tego może jeszcze cos potrafi i weźmie za pysk inwestycje. Urzędowym skrytoukładowcom mówimy nie!
 
Brak zdjęcia
+2
inwestycje ~ gość_gość
IP: 195.117.xx7.xx9
Data: 29.06.2011, 10:31
czy moża podać za ile lat będą wybudowane ścieżki rowerowe ?
Brak zdjęcia
+1
_gość
IP: 84.38.xx9.xx9
Data: 29.06.2011, 17:52
Byłoby przejrzyście gdy byśmy wiedzieli jaka to korporacja a być może wyeksponowania tej pani wiąże się z interesami tej korporacji Nic nie sugeruje ale tyle dzieje się w tym Kraju że lepiej wiedzieć żeby nawet ta pani czuła komfort.
Brak zdjęcia
+2
hmm ~ ania_gość
IP: 109.207.xx6.xx9
Data: 30.06.2011, 09:29
Kiedy odbył się konkurs na to stanowisko???
Brak zdjęcia
-3
Upowszechnianie standardów Parady Oszustów (PO) ~ POstępak do ani_gość
IP: 79.188.xx7.xx0
Data: 30.06.2011, 12:14
Może jeszcze chciałabyś publikacji w BIP na ten temat? Możesz opublikować swoje pamiętniki na prywatnym blogu, a nie czepiać się! Ty... demokracji i jawności ci się zachciało. Obnaż się i powiedz, kto za tobą stoi, ty... wścibska!
 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew