O firmie

Spółka TCZ.PL powstała z początkiem 2008 roku, co jednak wcale nie oznacza, że nasze doświadczenie na rynku internetowym jest niewielkie. Działamy w zgranym zespole młodych i ambitnych ludzi od 2004 roku, wcześniej pracując w strukturach spółki InterBit. Doskonale potrafimy określić potrzeby naszych klientów, znamy specyfikę rynku i dążymy od tego, by nasze realizacje sprostały potrzebom naszym użytkowników i partnerów biznesowych.

W ciągu blisko kilku lat naszej działalności udało się nam zrealizować wiele projektów - od prostych wizytówek funkcjonujących w sieci, poprzez sklepy internetowe, po rozbudowane portale.

Jednym z naszych największych projektów jest Internetowy Serwis Informacyjny Miasta Tczewa TCZ.PL, który dał też nazwę naszej firmie. Stworzona przez nas witryna pozyskała sympatię mieszkańców naszego miasta, dla których stanowi źródło informacji na temat Tczewa, a także forum do wymiany myśli i poglądów.

Dlaczego reklama u nas może stać się naprawdę skutecznym sposobem pozyskania nowych klientów i rozwoju Państwa firmy?


Miesięcznie strona serwisu Tcz.pl odnotowuje średnio blisko 3 000 000 odsłon (źródło: Google Analytics - statystyka odsłon) - z tego ok. 80% pochodzi z miasta Tczewa. Dodatkowo, wskaźnik nowych odwiedzin strony oscyluje średnio w granicy 10-20% miesięcznie.
Jeśli zaufają Państwo naszemu doświadczeniu, udowodnimy, że usługi hostingowe, reklam internetowych, a także administrowanie siecią komputerową są naszą domeną.Zespół pełnych pomysłów młodych ludzi pomoże stworzyć profesjonalny wizerunek Państwa firmy. Dzięki profesjonalnie wykonanym wizytówkom, materiałom reklamowym, reklamie w internecie, czy wreszcie stworzeniu witryny internetowej, Państwa firma będzie skazana na sukces.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis Tcz.pl w telefonach komórkowych

Idąc z duchem czasu oraz aktualnymi trendami, jako pierwsi w Tczewie uruchomiliśmy nasz serwis w nowoczesnym i bardzo popularnym systemie mobilnym. Stworzyliśmy specjalną wersję aplikacji pozwalającej na przegląd serwisu Tcz.pl w systemie Android . Serwis Tcz.pl dostępny jest w każdym urządzeniu posiadającym to oprogramowanie, zaczynając od telefonów komórkowych, a na tabletach kończąc. Zachęcamy do korzystania z tej popularnej aplikacji - czytaj więcej

Spółka powstała z inicjatywy młodych ludzi, którzy chcą realizować marzenia twórczej pracy w rozwijaniu technologii internetowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług, mający na celu zaspokojenie potrzeb w zakresie nowoczesnych technologii nawet bardzo wymagających klientów.

Cały czas monitorujemy zapotrzebowanie na nowe usługi i spełniamy każde (w ramach posiadanych możliwości technicznych) życzenie naszych Klientów.

Uwaga Organizatorzy imprez! Umieszczenie naszego logo na drukowanych materiałach promocyjnych i/lub na stronie WWW wchodzi nieodłącznie w skład naszego Patronatu Medialnego nad daną imprezą. W zależności od rangi imprezy oraz od wielkości nakładu materiałów obejmuje on: promocję tekstową i/lub banerową na stronach serwisu Tcz.pl. Pozostałe warunki zostają uregulowane w odrębnej umowie.

Pobierz logo serwisu Tcz.pl
(wersja: 2017, formaty: ai, cdr, eps, jpg, pdf, png):
https://www.tcz.pl/?download=779081ebcfdcef93


W przypadku braku możliwości umieszczenia loga serwisu Tcz.pl na stronie WWW Organizatora. Jeżeli, np. układ graficzny strony WWW (lub inna przyczyna) nie pozwala na umieszczenie logo prosimy o zamieszczenie linku tekstowego w postaci: Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta .

W celu zamieszczenia linku tekstowego na swojej stronie WWW skopiuj poniższy kod:

<a href="https://www.tcz.pl">Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta</a>


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...