tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest piątek, 28 października 2016r, godz. 10:24
Imieniny:
Tcz.pl: O firmie
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

O firmie

Opublikowano: poniedziałek, 05.09.2016, 09:00. Ilość komentarzy: 0

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Spółka TCZ.PL powstała z początkiem 2008 roku, co jednak wcale nie oznacza, że nasze doświadczenie na rynku internetowym jest niewielkie. Działamy w zgranym zespole młodych i ambitnych ludzi od 2004 roku, wcześniej pracując w strukturach spółki InterBit. Doskonale potrafimy określić potrzeby naszych klientów, znamy specyfikę rynku i dążymy od tego, by nasze realizacje sprostały potrzebom naszym użytkowników i partnerów biznesowych.

W ciągu blisko kilku lat naszej działalności udało się nam zrealizować wiele projektów - od prostych wizytówek funkcjonujących w sieci, poprzez sklepy internetowe, po rozbudowane portale.

Jednym z naszych największych projektów jest Internetowy Serwis Informacyjny Miasta Tczewa TCZ.PL, który dał też nazwę naszej firmie. Stworzona przez nas witryna pozyskała sympatię mieszkańców naszego miasta, dla których stanowi źródło informacji na temat Tczewa, a także forum do wymiany myśli i poglądów.

Dlaczego reklama u nas może stać się naprawdę skutecznym sposobem pozyskania nowych klientów i rozwoju Państwa firmy?

Miesięcznie strona serwisu Tcz.pl odnotowuje średnio blisko 5 500 000 odsłon (źródło: Google Analytics - statystyka odsłon strony z dnia 03.12.2013r.) - z tego ok. 80% pochodzi z miasta Tczewa. Dodatkowo, wskaźnik nowych odwiedzin strony oscyluje średnio w granicy 10-20% miesięcznie.
 
Jeśli zaufają Państwo naszemu doświadczeniu, udowodnimy, że usługi hostingowe, reklam internetowych, a także administrowanie siecią komputerową są naszą domeną.
 Zespół pełnych pomysłów młodych ludzi pomoże stworzyć profesjonalny wizerunek Państwa firmy. Dzięki profesjonalnie wykonanym wizytówkom, materiałom reklamowym, reklamie w internecie, czy wreszcie stworzeniu witryny internetowej, Państwa firma będzie skazana na sukces.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis Tcz.pl w telefonach komórkowych


Idąc z duchem czasu oraz aktualnymi trendami, jako pierwsi w Tczewie uruchomiliśmy nasz serwis w nowoczesnym i bardzo popularnym systemie mobilnym. Stworzyliśmy specjalną wersję aplikacji pozwalającej na przegląd serwisu Tcz.pl w systemie Android . Serwis Tcz.pl dostępny jest w każdym urządzeniu posiadającym to oprogramowanie, zaczynając od telefonów komórkowych, a na tabletach kończąc. Zachęcamy do korzystania z tej popularnej aplikacji - czytaj więcej

Ludzie


Redaktor serwisu Tcz.pl
Jolanta Pobłocka (Jol)
Kontakt: j.poblocka@tcz.pl

Jest absolwentką filologii polskiej UG. Na studiach skończyła dwie specjalizacje: nauczycielską i dziennikarską. Praca w pierwszym z wymienionych zawodów wydawała się - patrząc na realia panujące w Polsce - rzeczą wręcz pewną i nieuniknioną. Dziennikarstwo miało być tylko hobby. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna i pani magister polonistyki od kilku lat zamiast odpytywać uczniów, zadaje pytania mieszkańcom naszego miasta. Oprócz tego jest miłośniczką kina bałkańskiego i szybkich samochodów.

Wykonaniem naszych projektów zajmuje się zespół młodych, kreatywnych i wykształconych osób, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania, co do powierzonych nam zadań. Zagadnienia związane z wykorzystaniem najnowszych technik komputerowych nie stanowią dla nas żadnych tajemnic. Stawiamy przede wszystkim na kontakt z użytkownikiem, zwracając szczególną uwagę na wszelkie sugestie naszych klientów.

Administrator, autor i twórca serwisu Tcz.pl oraz grafik
Maciej Schwager (McB)
Kontakt: mcb@massivo.pl
Microsite: www.mcb.massivo.pl
YouTube: http://www.youtube.com/mcb83110


Spółka powstała z inicjatywy młodych ludzi, którzy chcą realizować marzenia twórczej pracy w rozwijaniu technologii internetowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług, mający na celu zaspokojenie potrzeb w zakresie nowoczesnych technologii nawet bardzo wymagających klientów.

Cały czas monitorujemy zapotrzebowanie na nowe usługi i spełniamy każde (w ramach posiadanych możliwości technicznych) życzenie naszych Klientów.


Uwaga Organizatorzy imprez! Umieszczenie naszego logo na drukowanych materiałach promocyjnych i/lub na stronie WWW wchodzi nieodłącznie w skład naszego Patronatu Medialnego nad daną imprezą. W zależności od rangi imprezy oraz od wielkości nakładu materiałów obejmuje on: promocję tekstową i/lub banerową na stronach serwisu Tcz.pl. Pozostałe warunki zostają uregulowane w odrębnej umowie.

W przypadku braku możliwości umieszczenia loga serwisu Tcz.pl na stronie WWW Organizatora. Jeżeli, np. układ graficzny strony WWW (lub inna przyczyna) nie pozwala na umieszczenie logo prosimy o zamieszczenie linku tekstowego w postaci: Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta .

W celu zamieszczenia linku tekstowego na swojej stronie WWW skopiuj poniższy kod:
drukuj
Artykuł przeczytano 15531 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: O firmie
dodaj do ulubionych   
 
Opinie i komentarze (0)   Zmień kolejność
 
 
Funkcja komentowania wyłączona
Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...


 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew