Współpraca

Portal tcz.pl wspierają serwisy internetowe o tematyce związanej z naszym miastem, w takich dziedzinach jak sport, turystyka, sprawy codzienne, informacje gospodarcze, społeczne, polityczne i kulturalne.

Jeśli chcesz zostać redaktorem, osobą współpracującą z portalem tcz.pl lub masz ciekawy temat na artykuł skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego .

Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi!


Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają inicjatywę jednego, wspólnego, wielotematycznego portalu informacyjnego Miasta Tczewa.

Uwaga Organizatorzy imprez! Umieszczenie naszego logo na drukowanych materiałach promocyjnych i/lub na stronie WWW wchodzi nieodłącznie w skład naszego Patronatu Medialnego nad daną imprezą. W zależności od rangi imprezy oraz od wielkości nakładu materiałów obejmuje on: promocję tekstową i/lub banerową na stronach serwisu Tcz.pl. Pozostałe warunki zostają uregulowane w odrębnej umowie.

Pobierz logo serwisu Tcz.pl
(wersja: 2017, formaty: ai, cdr, eps, jpg, pdf, png):
https://www.tcz.pl/?download=779081ebcfdcef93


W przypadku braku możliwości umieszczenia loga serwisu Tcz.pl na stronie WWW Organizatora. Jeżeli, np. układ graficzny strony WWW (lub inna przyczyna) nie pozwala na umieszczenie logo prosimy o zamieszczenie linku tekstowego w postaci: Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta .

W celu zamieszczenia linku tekstowego na swojej stronie WWW skopiuj poniższy kod:
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...