Jeżeli chcesz śledzić najważniejsze wydarzenia z serwisu Tcz.pl, wykorzystaj możliwości naszych kanałów informacyjnych RSS.

1. Pobierz czytnik kanałów RSS, np. z tej strony: http://www.rssowl.org
2. Zainstaluj czytnik na swoim komputerze
3. Skopiuj linki z poniższej tabeli do czytnika i śledź najważniejsze wydarzenia z serwisu Tcz.pl

Kanały RSS w Tcz.pl

Nadchodzące wydrzenia, imprezy: https://www.tcz.pl/rss/imprezy/    
Telewizja internetowa: https://www.tcz.pl/rss/telewizja/    
Wszystkie kanały w jednym: https://www.tcz.pl/rss/wszystkie/    

Co to jest RSS?

RSS to skrót, który rozwijany jest formalnie jako RDF Site Summary lub mniej formalnie Really Simple Syndication, czyli naprawdę prosta dystrybucja. Dzięki RSS serwisy internetowego, które często aktualizują treść, publikują ją w łatwy sposób, informując o tym użytkowników. RSS swoją popularność zawdzięcza głównie eksplozji blogów, w których to RSS stał się istotnym kanałem dystrybucji treści. Przeczytaj więcej na: https://sprawnymarketing.pl/czym-jest-rss-feed/. Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy (tzw. czytniki kanałów RSS), które często są podobne do programów pocztowych.

Jak korzystać z RSS wiadomości Tcz.pl?

Aby subskrybować kanały RSS serwisu Tcz.pl skopiuj wybrany link z powyższej listy kanałów RSS do czytnika. Subskrybując kanał wybranego działu serwisu Tcz.pl będziesz automatycznie otrzymywał najświeższe informacje i wszystkie aktualizacje pojawiające w wybranym dziale.

Jaki czytnik kanałów RSS wybrać?

Rozróżniamy dwa rodzaje czytników: aplikacje online i lokalne programy. Te pierwsze to specjalne serwisy internetowe, które służą do agregacji treści. Na stronach agregujemy dowolne kanały RSS, możemy je porządkować w tematycznych zakładkach i mamy do nich dostęp bez względu na komputer czy urządzenie (np. telefon komórkowy) z jakiego korzystamy. Możemy również korzystać z lokalnych programów - czytników, które instalujemy na komputerze. Przeczytaj więcej na: https://sprawnymarketing.pl/czym-jest-rss-feed/