Twórcze spotkania w CKIS

(fot. mat. prasowe)
Twórcze spotkania w CKIS
Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku - skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Spotkajmy się - aby tworzyć, działać i bawić się!
Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, ruchowe. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku - za CKIS!


TWÓRCZE SPOTKANIA odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. START o godz. 10.00.
Uwaga! Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

LIPCOWY PLAN DZIAŁAŃ:

7 lipca - "Parkowa fabryka przypinek". Podczas tego spotkania będziecie mogli zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki! Wystarczy puścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety. Będzie można tez skorzystać z gotowych wzorów.
14 lipca - "Mini olimpiada". Podejmij sportowe wyzwanie, Zalicz poszczególne konkurencje i zdobądź 4 pieczątki i odbierz upominek!
21 lipca - "Muzycznie".Czy nauka muzyki może być łatwa i przyjemna? Oczywiście! Tak samo jak muzykowanie. Proponujemy grę, podczas której w kilka minut nauczysz się wartości nutowych. Pokażemy i damy Ci zagrać na kilku instrumentach, których mogłeś nawet nie znać. Pośpiewamy, pogramy, pobawimy się. I potworzymy - na zakończenie odbędą się warsztaty plastyczne - zrobimy instrumentów z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi typu folia, słomki, kamienie, piasek, balony, przybory kuchenne itp.
28 lipca - "Plastelinowe ptaki". Plastelina to bardzo lubiany przez dzieci materiał. Jest kolorowa, elastyczna i można z niej zrobić prawdziwe cuda. My proponujemy plastelinowe ptaszki, ptaki, ptaszyska!

SIERPNIOWY PLAN DZIAŁAŃ:

4 sierpnia- "Malowanie koszulek + mini pokaz mody"
Warsztaty, podczas których poczujesz się jak kreator mody! Idea jaka przyświeca tym warsztatom to: indywidualny, autorski pomysł i własnoręczne wykonanie. Dziecko, musi mieć ze sobą koszulkę w kolorze białym. Resztę - zapewniamy!
Na koniec spróbujemy urządzić pokaz mody i zaprezentować swoje dzieła.

11 sierpnia - "Zabawa z masa solną"
Masa solna jest doskonałym tworzywem do zabawy. Dzięki niej można stworzyć własnoręcznie wspaniałe rzeczy.

18 sierpnia - "Cuda z papieru czyli spotkanie z Origami"
Origami to sztuka składania papieru, gdzie punktem wyjścia ma być kwadratowa kartka papieru, której nie wolno ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać i z której poprzez zginanie tworzone są przestrzenne figury. My stworzymy zwierzęta - ulubione pieski, kotki, i żabki :)

25 sierpnia - "Muzycznie po raz drugi"
Czy nauka muzyki może być łatwa i przyjemna? Oczywiście! Tak samo jak muzykowanie. Proponujemy grę, podczas której w kilka minut nauczysz się wartości nutowych. Pokażemy i damy Ci zagrać na kilku instrumentach, których mogłeś nawet nie znać. Pośpiewamy, pogramy, pobawimy się. I potworzymy - na zakończenie odbędą się warsztaty plastyczne - zrobimy instrumenty z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi typu folia, słomki, kamienie, piasek, balony, przybory kuchenne itp.

Zapraszamy serdecznie!

948396

Drukuj
Prześlij dalej