Pomagali usuwać skutki wypadków i kolizji

Strażacy otrzymali nowy sprzęt (fot. tcz.pl)
Tczew - Pomagali usuwać skutki wypadków i kolizji
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 23. do 29. stycznia zanotowano łącznie 17 zdarzeń, z czego 6 stanowią pożary, a 11 to miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia


23.01.2012 r. Narkowy DK nr 91 47,7 km - wypadek,

W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu zostały ranne dwie osoby. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu osoby zakleszczonej oraz sprzątnięciu jezdni z rozlanych płynów eksploatacyjnych i porozbijanych części karoserii. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Tczew oraz 1 zastępy z OSP Subkowy.

24.01.2012r. Tczew ul. Romualda Traugutta - pożar samochodu

Po dotarciu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali palący się samochód osobowy znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieszkalnego. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia podano jeden prąd wody na palący się samochód osobowy. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.


26.01.2012r. Tczew, Aleja Solidarności - kolizja

Najprawdopodobniej na wskutek nadmiernej prędkości doszło do kolizji trzech samochodów, dwóch osobowych i dostawczego. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięcia z jezdni rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz elementów karoserii W działaniach brał udział 1 zastęp JRG Tczew.

27.01.2012r. Stanisławie autostrada A1 16,5 km - wypadek

W wyniku najechania na tył pojazdu poprzedzającego doszło do wypadku, w którym została ranna jedna osoba. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu porozbijanych elementów karoserii oraz rozlanych płynów eksploatacyjnych. Osobą poszkodowaną zajmowała się ekipa karetki Pogotowia Ratunkowego. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Tczew oraz 1 zastępy z OSP Swarożyn.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA