Bezpłatna mammografia dla mieszkanek Tczewa

Mammografia (fot. mat. prasowe)
Bezpłatna mammografia dla mieszkanek Tczewa
W lutym na parkingach wybranych sklepów Kaufland pojawią się mobilne punkty badań mammograficznych. Mammobusy zaparkują również w miastach województwa pomorskiego - m.in. w Lęborku, Tczewie i Wejherowie. Z bezpłatnej mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi mogą skorzystać panie w wieku od 45 do 74 lat.

Bytów, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Słupsk, Tczew oraz Wejherowo to miasta, w których już w lutym na parkingach sklepów Kaufland zawitają mammobusy. Do bezpłatnych badań mogą przystąpić panie w wieku od 45 do 74 lat (przy określeniu wieku decyduje rok urodzenia), które posiadają ubezpieczenie i w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z bezpłatnej mammografii.

Aby zapisać się na badanie, należy zadzwonić pod numer 58 767 34 44 (Geneva Trust). Szczegółowy "rozkład jazdy" mammobusów dostępny jest na stronie: Zaangażowanie społeczne | Kaufland.
W 2023 r. mammobusy zaparkowały na parkingach sklepów Kaufland ponad 1200 razy. W 2024 r. sieć ponownie zachęca do odwiedzania mammobusów, które pojawią się przy wybranych marketach Kaufland. W lutym mobilne punkty badań zaparkują w blisko 100 lokalizacjach.

21.02.2024 - Tczew, ul. Kwiatowa 17 - Geneva Trust

Drukuj
Prześlij dalej