Pokażą, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach

Podczas kursów panie będą ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (fot. KPP Tczew)

odbyło się
16
09.2009
Środa
Tczew - Pokażą, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach
Rusza kolejna, już trzecia, edycja kursu samoobrony dla kobiet organizowana przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie. Kurs skierowany jest do kobiet z terenu powiatu tczewskiego, które chcą nabrać pewności siebie i umieć poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Szkolenie rozpocznie się w czwartek, 8 października o godzinie 18.00 w budynku KPP w Tczewie przy ul. Kasprowicza 2 spotkaniem z psychologiem i policjantem.

- Uczestniczki kursu odbędą też cykl spotkań na sali gimnastycznej, gdzie pod okiem instruktora karate nauczą się podstawowych chwytów samoobrony. Kurs potrwa do końca listopada. Panie chętne do wzięcia udziału w kursie mogą zgłaszać się telefonicznie pod numer 058 530-81-44, kom. 0 691421105 lub mailem na adres dgorski@pomorska.policja.gov.pl . Przy zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko , datę urodzenia, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu do kontaktu. - wyjaśnia asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

W kursie udział weźmie łącznie 25 pań. Do tej pory odbyły się już dwie edycje kursu. Zajęcia są bezpłatne - odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  KSSK1488

  10.05.2010, 15:17

  No.1

  Zeby nie było, ataków gwałciciela nic by nie ruszyło.. coś się musi stać, aby było zainteresowanie w tym kierunku..;)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.