tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 11:31
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Nie zachowali zasad bezpieczeństwa - doszło do wypadku

Opublikowano: wtorek, 18.10.2011, 00:01. Ilość komentarzy: 3

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 10. do 16. października zanotowano łącznie 14 zdarzeń, z czego jeden pożar, a 13 stanowią miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

11.10.2011 r. Zajączkowo Tczewskie, droga krajowa nr 91

Trzy zastępy JRG brały udział w likwidacji skutków wypadku samochodowego, w którym ranna została jedna osoba. Do zdarzenia doszło w wyniku niezachowania zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

11.10.2011 r. Ornasowo gm. Pelplin

W gaszeniu pożaru pieca do wypalania orzeszków ziemnych udział brały dwa zastępy z JRG oraz dwa z OSP Pelplin. Działania polegały na otworzeniu okna rewizyjnego pieca i podaniu do jego wnętrza prądu gaśniczego piany ciężkiej. Pracę utrudniało duże zadymienie na hali produkcyjnej. W celu wyeliminowania możliwości rozprzestrzenienia się pożaru, poddasze hali produkcyjnej oraz piec sprawdzono kamerą termowizyjną.

06.10.2011 r. Szprudowo, droga krajowa nr 91

Po godzinie dwudziestej do KP PSP Tczew, wpłynęło zgłoszenie informujące o dachowaniu samochodu osobowego. Po dojechaniu na miejsce dwóch zastępów z JRG oraz dwóch z OSP Gniew stwierdzono, że samochód marki Audi leży w przydrożnym rowie. Kierowca nie odniósł obrażeń i wyszedł z auta o własnych siłach. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pojazd przestawiono na koła i przekazano pomocy drogowej. Przywrócono bezpieczne korzystanie z jezdni.

W minionym tygodniu zastęp ratownictwa drogowego SCRd z KP PSP Tczew, brał udział w zdarzeniu poza powiatem tczewskim, w miejscowości Koszwały, na drodze krajowej nr 7, w usuwaniu skutków wypadku drogowego z udziałem samochodów ciężarowych.
Autor: KP PSP Tczew
drukuj
Artykuł przeczytano 4341 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Zamek w Gniewie
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (3)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+7
wypadek na skrzyżowaniu koło Dworca PKP ~ MK_gość
IP: 109.207.xx9.xx4
Data: 18.10.2011, 07:00
idę o zakład, że w następnym odcinku o wypadkach będzie wypadek na skrzyżowaniu koło Dworca PKP - wyłączyli tam światła i nikt nie kieruje ruchem - jest to najbardziej ruchliwe na dzień dzisiejszy skrzyżowanie w Tczewie. Wszyscyc się wciskają na siłę i wszędzie pełno pieszych wbiegających wprost pod koła...... Dziękujemy CI szanowna Policjo i Strażnicy Miejscy za pomoc. Oby ten wypadke nie był poważny...
Brak zdjęcia
-9
nie zrob w majtki ~ eriogj_gość
IP: 95.41.xx2.xxx
Data: 18.10.2011, 10:09
Wystarczy ostroznie jechac i zsynchonizowac oczy z mozgiem ale jak masz z tym problem to omijaj to skrzyzowanie anie sie podniecasz
 
Brak zdjęcia
0
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!_gość
IP: 93.154.xx1.xx9
Data: 19.10.2011, 19:38
wiadomość z przed chwili 12 ofiar śmiertelnych w 4 strażaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! <więcej info brak> chwała chłopaki będziemy pamiętać!!!!!! [*] [*] [*] [*] ;((((
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew