Pożar garażu, kolizja i wypadek

Straż pożarna (fot. Tcz.pl)
Pożar garażu, kolizja i wypadek
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 15.04.2024 do 21.04.2024 roku zanotowano łącznie 13 zdarzeń, w tym 1 pożar oraz 10 miejscowych zagrożeń i 2 alarmy fałszywe.


16.04.2024r. - Tczew ul. Cypriana Kamila Norwida - pożar garażu.
Na miejscu zdarzenia zastano rozwinięty pożar garażu, w którym znajdowało się pomieszczenie kotłowni. Działania Straży Pożarnej polegały na podaniu dwóch prądów wody, jeden w natarciu na palący się garaż, drugi w obronie na budynek mieszkalny. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. W zdarzeniu brało udział 5 zastępów z JRG Tczew, 1 zastęp z OSP Gniszewo oraz 1 zastęp z OSP Swarożyn i 1 zastęp z OSP Miłobądz.


19.04.2024r. - Tczew ul. Gdańska - kolizja.
Do niebezpiecznej kolizji z udziałem jednego samochodu osobowego i hulajnogi, doszło w miejscowości Tczew na ulicy Gdańskiej. Strażacy zastali pojazd i leżącą hulajnogę oraz ZRM, w którym znajdowała się jedna osoba. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, wstrzymaniu ruchu na drodze oraz usunięciu pojazdów z jezdni. W skutek tego zdarzenia jedna osoba została lekko ranna, która nie wymagała hospitalizacji. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew.

21.04.2024r. - Czarlin ul. Tczewska DK 91 - wypadek drogowy.
Na miejscu zdarzenia zastano zderzenie 3 samochodów osobowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. W skutek wypadku 2 osoby zostały poszkodowane. W działaniach brał udział 1 zastęp z JRG oraz 1 zastęp z OSP Gniszewo.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA