Marcowa korekta rozkładu jazdy pociągów i autobusów

Pociągi, Polregio (fot. tcz.pl)
Marcowa korekta rozkładu jazdy pociągów i autobusów
10 marca br. wchodzi w życie korekta rozkłady jazdy POLREGIO. Zmiana powoduje również korektę rozkładu jazdy autobusów miejskich.

Wraz z korektą rozkładu jazdy, od 11 marca na tzw. "Bajpasie Kartuskim", czyli niedawno otwartej linii przez Gdańsk Kokoszki i Starą Piłę do Kartuz, uruchomionych zostanie 6 par pociągów.

Dodatkowo od 11 marca codziennie kursować będzie pociąg relacji Słupsk - Bydgoszcz. Uruchomiony zostanie też wieczorny pociąg w soboty z Gdyni do Lęborka. Ponadto od 1 maja w weekendy rozszerzona zostanie siatka połączeń na Półwysep Helski.

Rozkład można znaleźć tutaj.


Korekta rozkładu jazdy autobusów

Dział Zarządzania Komunikacją Miejską informuje, że od dnia 10 marca 2024r. zmienia się rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej wynikający z korekty kursowania pociągów regionalnych.

Szczegółowe rozkłady znajdują się:

- na stronie internetowej komunikacja.tczew.pl
- w gablocie na terenie Regionalnego Transportowego Węzła Integracyjnego

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • yeti_gość_gość

  09.03.2024, 03:05

  rozkład z d**y. tak z Gdańska po 16 trzeba czekac 45 min na pociąg do Tczewa. ch**a nas obchodzą kartuzy i inne kokoszki jak do "miasta kolejarzy" nie ma dojazdu

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx8.xx6 
 • tytyr_gość

  09.03.2024, 09:15

  Szalony seks kilka godzin z rzędu, silna erekcja, żywe orgazmy, dużo spermy i zwiększony testosteron i bezpieczny w każdym wieku! Nie przegap swojej szansy, aby twój seks był niezapomniany----- tnij.tcz.pl/?u=315383

  Odpowiedz
  IP: 193.176.xx7.xx4 
 • rtert_gość

  09.03.2024, 19:06

  Szalony seks kilka godzin z rzędu, silna erekcja, żywe orgazmy, dużo spermy i zwiększony testosteron i bezpieczny w każdym wieku! Nie przegap swojej szansy, aby twój seks był niezapomniany----- tnij.tcz.pl/?u=aea13f

  Odpowiedz
  IP: 146.70.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.