Alicja Majewska "Piosenki Korcza i Andrusa"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
28
04.2024
Niedziela
Alicja Majewska "Piosenki Korcza i Andrusa"
Szanowni Państwo! Przekazujemy komunikat od Organizatora koncert Alicji Majewskiej - YEA TEATRY WALCZUK, BYLIŃSKI SKA: nowy termin koncertu to 28 kwietnia 2024r. Godz. 18.00.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.


W przypadku, gdyby nowy termin Państwu nie odpowiadał bilety można będzie zwrócić.

ZWROT BILETÓW:

- osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
- osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS - zapraszamy do kasy po zwrot środków finansowych.
- osoby, które zakupiły bilety przez inną bileterię internetową - proszone są o kontakt e - mailowy z daną bileterią.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z : Dorotą Maciejewską tel. 534-989-340.
Przepraszamy za utrudnienia!

NOWY TERMIN|Alicja Majewska " Piosenki Korcza i Andrusa" - koncert
28 kwietnia 2024 godz.18.00
sala widowiskowa CKIS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
BILETY: 129zł - 169 zł dostępne w Kasie CKiS oraz online na stronach artbilet.pl, ebilet.pl, ckis.interticket.pl

Trzy lata od wydania płyty "Żyć się chce" ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. "Piosenki Korcza i Andrusa" to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy - jak mówi o sobie cała trójka - koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja - "wszystko, co kiedyś było i jest", to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy.
Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze duże wydarzenie. W przypadku "Piosenek Korcza i Andrusa" kaliber jest tym większy, że kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

ORGANIZATOR: YEA Sp. z o.o

Alicja Majewska - Koneserzy kolejnego dniaDrukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Marko_gość_gość_gość

    18.04.2024, 08:22

    Andrus i jego piosenki - rymy częstochowskie w stylu "Ale to głupie łupie mnie w dupie. A w Łomży będę w ciąży. Szczamy w Pszczynie w piwnicy i na ulicy"

    Odpowiedz
    IP: 37.120.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.