Warsztaty DJ-skie dla młodych w morzeszczyńskiej bibliotece

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Warsztaty DJ-skie dla młodych w morzeszczyńskiej bibliotece
W morzeszczyńskiej bibliotece w październiku i listopadzie będą trwały niecodzienne warsztaty. Szansę na poznanie tajników sztuki DJ-skiej otrzymają młodzi chłopacy i dziewczyny w wieku 12-19 lat. Cotygodniowe warsztaty będą się odbywały - począwszy od 12 października - w każdy czwartek, w godz. 16:00 - 18:00.

Zaplanowano 8 cyklicznych spotkań, czyli aż 16 godzin kreatywnej i twórczej nauki. W czasie warsztatów swoją wiedzą podzielą się doświadczeni instruktorzy, którzy od wielu lat prowadzą imprezy i wydarzenia muzyczne na Pomorzu i terenie całej Polski. Do dyspozycji uczestniczek i uczestników będzie profesjonalny sprzęt. Ponadto poznają specjalistyczne programy do tworzenia i obróbki utworów muzycznych.

Uczestnicy i uczestniczki, którzy wykażą się swoimi umiejętnościami oraz systematyczną obecnością na warsztatach, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. Najlepsi zaprezentują się na Powiatowej Gali Wolontariatu, która odbędzie się w Morzeszczynie na początku grudnia. Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny.


Organizatorami wydarzenia są grupa młodzieżowa biblioTEAM oraz miejscowa książnica.

Działania odbywają się w ramach projektu "biblioCAMP - reaktywacja" realizowanego przez grupę nieformalną biblioTEAM. Warsztaty dofinansowano w ramach Programu "Działaj Lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Gminy Morzeszczyn.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Marcin_gość

    06.10.2017, 12:49

    a jak ktoś ma 25 to by nie mógł bo mnie interesują takie rzeczy

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.