Nowe szkolenie ZUS: Przeliczanie rent i emerytur w praktyce

praca, it, programowanie, laptop
Nowe szkolenie ZUS: Przeliczanie rent i emerytur w praktyce
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza świadczeniobiorców na nowe bezpłatne webinarium. Tym razem tematem będzie przeliczanie rent i emerytur.

Bezpłatne szkolenie on-line odbędzie się we wtorek, 5 marca o godz. 10:00. Tematem spotkania będzie przeliczanie świadczeń. Eksperci przybliżą w jego trakcie m.in. zasady i warunki na jakich mogą zostać przeliczone emerytur i renty.

Spotkanie odbędzie się na platformie Cisco Webex. Na zgłoszenia ZUS czeka pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz termin szkolenia. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO, dostępnym na stronie zus.pl.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Krasnal_gość

  27.02.2024, 10:19

  To w ZUS będą uczyć CSS-a? Super.

  Odpowiedz
  IP: 185.83.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.