ZUS zaprasza młodych rodziców na szkolenie

Laptop
ZUS zaprasza młodych rodziców na szkolenie
Na kolejnym  bezpłatnym szkoleniu online, które  organizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych omawiane będą zagadnienia związane z zasiłkiem macierzyńskim. To doskonała okazja, żeby poznać  odpowiedzi na nurtujące pytania i poszerzyć swoją wiedzę.

We wtorek, 16 kwietnia, o godz. 10:00, ZUS organizuje webinarium na temat zasiłku macierzyńskiego. Uczestnicy szkolenia poznają świadczenia, z jakich mogą korzystać w trakcie wychowywania dziecka. Eksperci przedstawią wszelkie formalności, w tym kto ma prawo świadczeń i jak długo można z nich korzystać,  dokumenty niezbędne do złożenia wniosku o zasiłek macierzyński, a także wyjaśnią jak ustala się jego podstawę wymiaru. Na szkolenie ZUS zaprasza także pracowników biur rachunkowych i komórek kadrowo-płacowych.

Spotkanie odbędzie się na platformie Cisco Webex. Na zgłoszenia ZUS czeka do 15 kwietnia pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz termin szkolenia. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO, dostępnym na stronie zus.pl.

Drukuj
Prześlij dalej