Miał pójść za kraty za alimenty, doszły narkotyki

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Miał pójść za kraty za alimenty, doszły narkotyki
Kryminalni zatrzymali 28-letniego mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z przywłaszczeniem konsoli do gier. Po przedstawieniu zarzutów dotyczących przywłaszczenia mienia oraz posiadania narkotyków, 28-latek trafił do aresztu, gdyż był poszukiwany do odbycia kary.

Policjanci z wydziału kryminalnego tczewskiej komendy mieli ustalenia, że 28-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego ma w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana.

- Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwo uchylania się od alimentów.- mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji. - Mieszkaniec powiatu tczewskiego został doprowadzony do policyjnego aresztu. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z przestępstwem przywłaszczenia mienia. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca na początku stycznia br. przywłaszczył konsolę do gier wartą ponad 2 tys. złotych.


W piątek śledczy przedstawili zatrzymanemu 28-latkowi zarzuty dotyczące przywłaszczenia mienia oraz posiadania narkotyków.

Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci po przesłuchaniu mężczyzny przekonwojowali go do aresztu śledczego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniejsze przestępstwo.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +5

  mirek_gość

  08.04.2019, 16:02

  za przeproszeniem komentujących, ależ głupi ten człowiek. w tym wieku powinien być już ogarnięty, a tu niepłacenie alimentów, ćpanie i przywłaszczenie konsoli. no ludzie! idiotyzm nie zna granic...

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx5.xx1 
 • +6

  kizio_gość_gość_gość

  08.04.2019, 19:01

  do nosa

  panowie policjanci odwiedźcie dilerów hurtowników działających od lat w naszym mieście... przecież znacie ksywy i adresy, zlikwidujcie źródło to nie będziecie gonić drobniaków....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx0 
 • +3

  Czesiu_gość

  08.04.2019, 23:20

  wyrywać chwasty!

  Co za debil...

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx3 
 • -5

  K._gość

  09.04.2019, 07:54

  Bzdura

  Połowa z tego to wyolbrzymiona bzdura. Popaprańcy, którzy połowę dodają. No, ale na tych bzdurach zarabiacie, więc gratuluję kreatywności. Lepiej się sprzeda.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.