Pomogą znaleźć rzemieślników w okolicy

Praca, pracownik
Pomogą znaleźć rzemieślników w okolicy
Pomorska Izba Rzemieślnicza przygotowała specjalną mapę, na której oznaczono fachowców z terenu całego Pomorza. Ma ułatwić znalezienie usług rzemieślniczych także na terenie naszego miasta.

Pomysł stworzenia mapy pomorskich rzemieślników zrodził się z potrzeby ułatwienia dostępu do informacji o zakładach rzemieślniczych na terenie naszego regionu.

- Celem naszej mapy jest umożliwienie mieszkańcom regionu znalezienie i dotarcie do naszych lokalnych rzemieślników oraz znalezienie przez uczniów szkół branżowych mistrzów szkolących, u których mogliby szkolić się w trakcie nauki zawodu. Zależy nam również na promocji lokalnego środowiska rzemieślniczego i szerzeniu świadomości na temat rzemiosła i kształcenia dualnego w zawodach rzemieślniczych. Do projektu (mapy) mogą dołączyć firmy posiadające status rzemieślnika i zrzeszone w naszych Cechach. Obecnie na mapie mamy ponad 1000 firm i stale uzupełniamy naszą bazę danych. - mówi Maria Muszyńska, Koordynatorka zespołu ds. szkoleń, projektów i promocji w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej.

Adres mapy to https://pomorskaizba.pl/znajdz-rzemieslnika .

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • qq_gość

    16.01.2024, 07:06

    rzemieślnik ---> 'wybierz kategorie'---> 'instalacje fotowoltaiczne' hahahah rzemieślnik w ciul... :)

    Odpowiedz
    IP: 46.175.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.