Walentynki w kinie Helios!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
14
02.2018
Środa
Tczew - Walentynki w kinie Helios!
Co łączy miłość i kino? Oczywiście wielkie emocje! Walentynkowy repertuar, romantyczne konkursy oraz premierowe seanse - to wszystko czeka na Was już 14 lutego!

W Walentynki na naszych ekranach zagości miłość w wielu odmianach, każdy z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie, a na zakochanych kinomanów czekać będzie filmowy konkurs, w którym będzie można wygrać rowery dla dwojga!

Każdy, kto odwiedzi nasze kino i kupi bilet na dowolny film grany 14 lutego, będzie mógł wziąć udział w walentynkowym konkursie dla zakochanych. Zadanie polegać będzie na wykonaniu zdjęcia prezentującego romantyczną scenę pary bohaterów z dowolnego filmu, którego tematyką jest miłość. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostanie najlepsze, a jego autorzy wygrają stylowe rowery dla dwojga!


Zaplanuj walentynkową randkę w kinie, weź udział w fotograficznej zabawie i wygraj modne rowery dla siebie i swojej połówki!

Regulamin zabawy dostępny jest tutaj>> http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/6269/Walentynki-w-kinach-Helios%21

Przed wybranymi seansami również konkursy z nagrodami ufundowanymi przez MUZEUM ZAMKOWE w Malborku oraz DROGIERIĘ HEBE!

Naszych widzów będziemy obdarowywać 14 lutego przed projekcjami filmu "Nowe oblicze Greya"  o godz. 18:00 i 19:00.


ZAPRASZAMY!

Konkurs

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na dowolny seans w dniu 14.02. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Walentynki" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem


Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Halina Kosobucka


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA