Nocny pożar w Piaseckim Polu. Pomoc pilnie potrzebna!

Pożar w Piaseckich Polach (fot. gniew.pl)
Tczew - Nocny pożar w Piaseckim Polu. Pomoc pilnie potrzebna!

zobacz galerię zdjęć: 2
Trzy zastępy strażaków walczyły z nocnym pożarem w miejscowości Piaseckie Pole.

Służby przyjęły informację o zdarzeniu o godzinie 01:32:

- Był to pożar garażu, w którym trzymana była pasza, węgiel, słoma, nie było pojazdów - mówi st. kpt. Mariusz Stawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie.


Nikt nie ucierpiał. Ogień gasiły trzy zastępy strażackie.

Aktualizacja:

Piaseckie Pola. Pożar w gospodarstwie rolnym - pomoc pilnie potrzebna

Zwracamy się z apelem o udzielenie pomocy rodzinie Brodnickich poszkodowanej w wyniku pożaru, jaki miał miejsce w nocy z dnia 13 na 14 lutego w miejscowości Piaseckie Pola 21. Pożar strawił budynek gospodarczy, w którym składowane były pasza dla zwierząt gospodarskich, maszyny rolnicze oraz opał na zimę.


Na szczęście pożar nie dosięgnął sąsiednich budynków, domu państwa Brodnickich oraz kolejnych budynków gospodarczych, w których znajdowały się zwierzęta. W gospodarstwie pana Arkadiusza mieści się bowiem hodowla licząca 90 sztuk trzody chlewnej oraz kilkanaście byków, których nie ma czym wyżywić. Na tę chwilę stanowi to największy problem. W związku z tym zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o pomoc poszkodowanym w pożarze. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc państwu Brodnickim, prosimy o dostarczanie paszy, pokarmu dla zwierząt bezpośrednio do spalonego gospodarstwa mieszczącego się w miejscowości Piaseckie Pola 21.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z panem Arkadiuszem Brodnickim, pod nr tel. 665 576 889.

Źródło - gniew.pl


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  .._gość

  14.02.2018, 07:39

  ..

  ..a ktoś tam pojechał? OSP, PSP??..

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx4 
 • +4

  X_gość

  14.02.2018, 08:27

  X

  Tczew, Gniew, Rakowiec, Piaseczno

  Cytuj
  IP: 31.0.xx7.xx0 
 • w_gość

  14.02.2018, 15:55

  Ogień gasiły trzy zastępy strażackie.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xxx 
 • +2

  flexiarz_gość

  14.02.2018, 21:06

  apel

  Arek Brodnicki toć to 'siedzacy byk' - ksywka z giecia z fleksa. Arek napisz apel i wywies na korkowej tablicy w zakladzie pracy - najwiekszy zaklad w okolicy to znajda sie ludzie ktorzy pomogą Ci bo sporo jest rolnikow - ludzi dobrej woli ;-)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA