Kolejny prezent dla miłośników piłki nożnej

Przed inauguracyjnym meczem dokonano przecięcia wstęgi (fot. Jacek Cherek)
Tczew - Kolejny prezent dla miłośników piłki nożnej
Z Nowym Rokiem do użytku zostało oddane boisko piłkarskie przy ulicy Ceglarskiej. Budowa obiektu ze sztuczną nawierzchnią kosztowała blisko 2 mln zł. Teraz na murawie będą spotykali się nie tylko tczewscy piłkarze, ale także młodzież, która z boiska będzie mogła korzystać nieodpłatnie.

Inauguracyjny mecz odbył się w Nowy Rok. Spotkanie rozegrały grupy młodzieżowe (rocznik 1999 i 2000) z klubu Gryf 2009 Tczew oraz samorządowcy z oldboyami. Koszt zadania realizowanego z budżetu miasta wynosi blisko 2 mln zł.

- Obiekt został oddany z miesięcznym opóźnieniem - odszkodowanie za niezrealizowanie prac w terminie wynosi 30 tys. zł - wyjaśnia nam Zenon Drewa, zastępca prezydenta miasta. - Obiektem będzie zarządzać Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Dla młodzieży boisko zostanie udostępnione bezpłatnie, dla dorosłych za odpłatnością. Regulamin użytkowania w styczniu zaakceptuje Komisja Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej.

Boisko przy ul. Ceglarskiej jest obiektem o wymiarach 110 x 70 m, ze sztuczną nawierzchnią i oświetlaniem. To już kolejny obiekt oddany do użytku w ostatnim czasie, który ucieszy miłośników piłki nożnej - od grudnia ub. roku grać można na "Orliku" przy sportowej "dwójce". Kolejnego, tym razem przy ulicy Czyżykowskiej, wkrótce odda powiat.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • Gryf _gość

  08.01.2010, 00:14

  boisko

  " Dla młodzieży boisko zostanie udostępnione bezpłatnie, dla dorosłych za odpłatnością. Regulamin użytkowania w styczniu zaakceptuje ." POWODZENIA juz pograliście ... hahahaha od 22.00 - 06.00

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx8.xx0 
 • Tomek_gość

  08.01.2010, 10:55

  Orlik Na Dwójce

  Nie zgodze sie z Ostatnim zadaniem Wcale nie Można grać na dwójce Dyrektor powiedział że grania w piłke nie bedzię poniewaz orlik zostal okardziony. Zgodzę się z tym jakaś kara musi być tylko dla czego mają na tym cierpieć dzieci przecież jest wożny który pilnuje tego wieczorami badź w dni wolne. Na tym Świecie są też dobrzy ludzie których nie interesuje kradzież badź wandalizm.

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx7.xx5 
 • _gość

  08.01.2010, 12:19

  Dorośli, z tego co wiem będą płacić za oświetlenie. I słusznie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • Junior_gość

  08.01.2010, 18:20

  Trening .

  Ciekawe jakie roczniki będą miały na tym boisku treningi ?

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx3 
 • _gość

  09.01.2010, 14:09

  Co znaczy dzieci za darmo? A POD CZYIM NADZOREM?? Czy na zasadzie zajęć zorganizowanych przez szkoły? Bo samowola korzystania z boiska doprowadzi do dewastacji!!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia