Poważna Awaria Systemu Rejestrów Państwowych. Sytuacja opanowana

Komputer
Tczew - Poważna Awaria Systemu Rejestrów Państwowych. Sytuacja opanowana
"Wszystkie systemy działają już normalnie. Obywatele mogą bez przeszkód załatwiać sprawy w urzędach, a także korzystać z możliwości załatwiania ich drogą elektroniczną." - informuje Ministerstwo Cyfryzacji.

12 czerwca miała miejsce awaria Systemu Rejestrów Państwowych. Z tego powodu w urzędach w całej Polsce były problemy z obsługą interesantów.

- W Centralnym Ośrodku Informatyki natychmiast został powołany sztab kryzysowy, by jak najszybciej przywrócić normalne działanie systemów. Awarię udało się usunąć i obecnie systemy działają już normalnie. Wszystkich, którzy z powodu awarii mieli problemy z załatwianiem spraw urzędowych serdecznie za to przepraszamy. - informuje Wydział Komunikacji Biura Ministra Ministerstwa Cyfryzacji.


Dzisiaj były problemy z działaniem systemów CEPiK, ePUAP i innych kluczowych serwisów. Awarię udało się opanować w godzinach popołudniowych, ale wciąż nie wiadomo, co było jej przyczyną.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • ona_gość_gość

  12.06.2018, 21:55

  :)

  Brawo Panstwo:)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx4 
 • Ministerstwo Prawdy_gość

  13.06.2018, 05:26

  Nie lękajcie się obywatele.

  Problemy wystąpiły w wyniku transferu danych do Nigerii. Sytuacja już jest opanowana, bo przestali "ssać".

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
 • +2

  ._gość

  13.06.2018, 08:33

  .

  Mam tylko nadzieję,że Ruskie serwery nie będą znów liczyć głosów podczas wyborów samorządowych ...

  Odpowiedz
  IP: 94.40.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.