Z okazji Walentynek niezwykły pokaz kina niemego z muzyką na żywo!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
14
02.2019
Czwartek
Tczew - Z okazji Walentynek niezwykły pokaz kina niemego z muzyką na żywo!
14 lutego, godz. 19.00
Janusz Zdunek + Marienburg
Film "Symfonia zmysłów" C. Browna z muzyką na żywo


Bilety 10 zł, sala widowiskowa CKiS


Projekcji filmu "Symfonia zmysłów" C. Browna (1926r) towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Janusza Zdunka (trębacz m.in. KULT) i zespołu Marienburg.

To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy na tą okazję.
Wszystkich zakochanych serdecznie zapraszamy również do zrobienia sobie pamiątkowego - walentynkowego zdjęcia. Dodatkowo podczas imprezy przeprowadzimy konkurs, podczas którego będzie można wygrać voucher na romantyczną kolację w Restauracji YOU (Pl. Hallera 20, Tczew).
Po projekcji filmu nie wyrzucajcie swoich biletów, bo przydadzą się jeszcze! Na posiadaczy biletu na "Symfonię zmysłów" w Restauracji YOU. czeka 10% zniżka.

Symfonia zmysłów (1926r.), reż. C. Brown


Symfonia zmysłów to melodramat opowiadający historię dwóch przyjaciół z dzieciństwa, którzy zakochują się w jednej kobiecie.
Po powrocie do cywilnego życia jeden z nich - Leo - zostaje zauroczony przez Felicitas - żonę bogatego hrabiego. Leo zabija hrabiego w pojedynku za co zostaje skazany na kilka lat służby w Afryce, wówczas zwraca się z prośbą do przyjaciela Ulrich,a aby ten opiekował się Felicitas do czasu jego powrotu. Ulrich w czasie nieobecności przyjaciela żeni się z Felicitas, która nigdy nie powiedziała mu, co łączy ją z Leo. Po powrocie z Afryki Leo stara się trzymać z daleka od przyjaciela i kobiety, którą kocha. Felicitas wykorzystuje każdą okazję aby z Leo uczynić swojego kochanka...
Film ten uczynił z Grety Garbo międzynarodową gwiazdę i ikonę kina.


Janusz Zdunek + Marienburg
Trio trąbka-bas-perkusja, które penetruje przeróżne obszary muzyczne czerpiąc z różnorodnych inspiracji - od eksperymentu, twórczości ludowej poprzez jazz do rocka. Projekt Marienburg brał udział w nagraniach płyt Pop Dom, Miasto Nic, Jedzie, Numery, nagrał muzykę do filmów Pokonać siebie i Autonaprawa oraz wykonuje na żywo ścieżkę dźwiękową do filmów niemych.

Janusz Zdunek
Trębacz i kompozytor. Zaczynał w grupach Pegaz oraz Mazzoll & Arhythmic Perfection. Lider projektów 4 Syfon, 5 Syfon, 3, Minus, Marienburg, Ensemble, kompozytor muzyki do filmów, członek kultowego KULTu, formacji Kasia i Wojtek oraz Buldog.Ireneusz Kaczmar
Gra na gitarze basowej. Zaczynał w zespołach Striptease i Baca Band, współzałożyciel alternatywnej formacji Deneuve, współpracuje z: Etna Kontrabande, Harfa Gospel Choir, Pabieda, Ilona Damięcka-Gliwa, Holy Guns.

Rafał Baca
Gra na perkusji i instrumentach perkusyjnych. Debiutował w punkowej formacji Pluton, współzałożyciel Baca Bandu, Striptease'u i Deneuve, współpracuje z: Armagedon, Pabieda, Dead Flowers, Kuśka Brothers, LONT, Wojtek Bryll Group.

Drukuj
Prześlij dalej