Masz wybór - ulgi w składkach na ubezpieczenia społeczne

Komputer (fot. tcz.pl)
Masz wybór - ulgi w składkach na ubezpieczenia społeczne
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na kolejne bezpłatne webinarium. Tematem nowego szkolenia będą ulgi w składkach na ubezpieczenia społeczne dla osób, które dopiero rozpoczynają prowadzenie swojej firmy, jak i dla tych, którzy już mają własną działalność gospodarczą. 

Spotkanie odbędzie się na platformie Cisco Webex we wtorek, 23 kwietnia, o godz. 10. W czasie webinarium będzie można dowiedzieć się kto może skorzystać z ulgi na start, preferencyjnych składek, małego ZUS i działalności nieewidencjonowanej. Eksperci wyjaśnią też jak obliczyć najniższą podstawę wymiaru składek, jaki jest limit przychodów i przez jaki okres można opłacać niższe składki. Przypomną także o skutkach korzystania z ulg.

Na zgłoszenia ZUS czeka do 22 kwietnia pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz termin szkolenia. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO, dostępnym na stronie zus.pl. Link do szkolenia zostanie przesłany 15 min przed webinarium.

 


Drukuj
Prześlij dalej