Przyznali Nagrody Mestwina

To już dwunasta edycja imprezy (fot. RPI Pelplin)
Tczew - Przyznali Nagrody Mestwina
W czwartek, 1. marca, w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie przy dźwiękach muzyki zespołu "Klezmoret Trio" odbyło się wręczenie prestiżowych Nagród Mestwina za działalność w 2011 r. Pierwsze Nagrody Mestwina zostały przyznane 12 lat temu i od tamtej pory stanowią bardzo ważne wyróżnienie działalności na terenie Gminy Pelplin.

Nagrody laureatom wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch, Zastępca Burmistrza Tadeusz Błędzki oraz przewodniczący poszczególnych Kapituł. Spośród 23 kandydatów wyłoniono następujących laureatów:

Kategoria - działalność gospodarcza:

- "PATI" Biuro Nadzoru i Dokumentacji Budowlanej - Henryk Resmerowski

Kategoria - działalność społeczna:

- Maria Pańczyk

Kategoria - działalność kulturalna:

- Pelplińska Orkiestra Dęta
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • gość_gość

    05.03.2012, 11:42

    no myśle że w kategori "działalność gospodarcza" wygrała właściwa firma. Firma działa już od wielu lat na rynku. Szef oraz współpracownicy są bardzo w porzadku. Widać że projektwanie jest ich pasją. Dalej tak. PS: Byłem na tej imprezie i musze powiedzieć że "Klezmoret trio" pięknie grali. Czułem się chwilowo jak na jakim pogrzebie. Patrząc ale na inne osóby, nie byłem chyba jedyny tego zdania.

    Odpowiedz
    IP: 83.7.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.