Kino Konesera. "W starym, dobrym stylu"

(fot. mat. prasowe )

odbyło się
09
08.2017
Środa
Tczew - Kino Konesera. "W starym, dobrym stylu"
W najbliższą środę, 9 sierpnia o godzinie 18:30, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film - W starym, dobrym stylu.


Reżyseria: Zach Braff
Występują: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin

Produkcja: USA 2017, 96 min.
Zwiastun: http://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/8739/Przyrzeczenie

Trzej najlepsi kumple - Willie, Joe i Albert decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, po tym jak ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

Zapytaj kasjera o Kartę Kina Konesera i kupuj bilety taniej!

ZAPRASZAMYKonkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kino" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Celina Cybulska


Drukuj
Prześlij dalej