Kino Konesera. "Wojna płci"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
10
01.2018
Środa
Tczew - Kino Konesera. "Wojna płci"
W najbliższą środę, 10 stycznia o godzinie 18:30, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film Wojna płci


Reżyseria: Jonathan Dayton, Valerie Faris
Obsada: Emma Stone, Steve Carell, Elisabeth Shue

Produkcja: Wlk. Brytania/USA 2017, 121 min.
Zwiastun: http://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/10740/Wojna-plci

Najnowszy film Jonathana Daytona i Valerie Faris, twórców oscarowej "Małej miss". Legendarny mecz tenisowy z 1973 pomiędzy liderką światowych rankingów Billie Jean King (nagrodzona Oscarem Emma Stone) i bezczelnie pewnym siebie byłym mistrzem Bobby Riggs (nominowany do Oscara SteveCarrell), zwany "Wojną płci", stał się najbardziej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii telewizji. Podczas gdy media kreowały King i Riggsa na zaciętych przeciwników, poza kortem każde z nich stawiało czoło skomplikowanym przeciwnościom losu. King miała u swego boku kochającego męża, który zachęcał ją do walki o równe prawa dla obu płci, zmagała się jednak z prawdą o własnej seksualności. Riggs ryzykował wszystko, stawiając na jedną kartę całą swą reputację, by pokazać światu, że stać go na tryumfalny powrót. Wspólnie dali popis, którego skutki wykroczyły daleko poza arenę zmagań sportowych, a konsekwencje trwają po dziś dzień.

Zapytaj kasjera o Kartę Kina Konesera i kupuj bilety taniej!

ZAPRASZAMY


Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na seans. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Koneser" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Edmund Lizoń


Drukuj
Prześlij dalej