Policyjna akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku"

Narty
Policyjna akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku"
Już po raz kolejny Komenda Główna Policji organizuje ogólnopolską akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". W ramach tej akcji funkcjonariusze promują zasady bezpiecznego zachowania na stokach narciarskich i zachęcają do wzięcia udziału w konkursie pn. "Śnieżny dekalog".

Ogólnopolska akcja pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku", została przygotowana przez Biuro Prewencji KGP i poświęcona jest bezpieczeństwu osób przebywających w górach
i korzystających ze zorganizowanych terenów narciarskich. Głównym celem akcji jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach, a także upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Partnerami akcji są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Fundacja PZU.

W ramach części projektu adresowanego do dzieci i młodzieży Biuro Prewencji KGP ogłosiło konkurs plastyczno-filmowy na zilustrowanie zasad Dekalogu FIS pod nazwą "Śnieżny Dekalog". Zadaniem dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat, jest zilustrowanie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Na konkurs można przekazywać prace plastyczne lub max. 60-sekundowe spoty filmowe.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • qq_gość

    07.02.2024, 05:54

    w czczewie to chyba w parku z tej głownej scieżki bedzie stok...jak spadnie snieg ;D

    Odpowiedz
    IP: 46.175.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.