Będą modernizować dawne gimnazjum

Gimnazjum w Dąbrówce (fot. tcz.pl)
Tczew - Będą modernizować dawne gimnazjum
Gmina Tczew będzie modernizować budynek dawnego gimnazjum w Dąbrówce. Za ponad pół miliona złotych szkoła mają powstać m. in. trzy sale z funkcją przedszkolną.

25. czerwca br. wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak podpisał umowę w związku z zadaniem pn. : "Modernizacja - dostosowanie budynku po Gimnazjum w Dąbrówce do wymogów reformy oświatowej - Szkoły Podstawowej". Firmą wykonującą zadanie jest MSP "SMOK" Keister, Ksepka Sp. J. ul. Kanałowa 13, 83-200 Starogard Gdański za kwotę: 588.244,60 zł.

-
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa, rozbudowa, modernizacja, remont i zmiana sposobu użytkowania części szkoły zlokalizowanej w miejscowości Dąbrówka. Zakres zadania obejmuje przygotowanie do użytkowania części przedszkolnej, tj. przebudowę części parteru obiektu dla potrzeb wprowadzenia funkcji przedszkola. Zakłada się wprowadzenie trzech sal zajęciowych z pomieszczeniami pomocniczymi oraz rozbudowę obiektu o wiatrołap z najazdem dla osób niepełnosprawnych przeznaczony dla części przedszkola. - informuje gminni urzędnicy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Aga_gość_gość

  08.07.2019, 08:35

  Szkola

  Ta szkoła jest super szkoda ze innych gmin nie stac na modernizacje szkoly i musza uczyc sie w strasznych warunkach ????

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx9.xx5 
 • +13

  gość_gość_gość_gość

  08.07.2019, 12:09

  Ta szkoła jest super dzięki poprzedniemu dyrektorowi, którego obecny wójt zmusił do odejścia ze szkoły i utrudnia mu znalezienie nowej pracy. Gmina jeszcze niedawno chciała zamknąć tę szkołę i nie zezwalała na utworzenie wielu klas podstawówki odsyłając dzieci do Lubiszewa.

  Cytuj
  IP: 79.163.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA