BMW uderzyło w autobus i stanęło w płomieniach

BMW uderzyło w autobus i stanęło w płomieniach (fot. tcz.pl)
Tczew - BMW uderzyło w autobus i stanęło w płomieniach

zobacz galerię zdjęć: 3
7 lipca około godziny 22:50 rozpędzone auto marki BMW uderzyło w autobus. Według świadków miało wyglądać jakby pędziło 200 km na godzinę. Do zdarzenia doszło na ulicy Armii Krajowej. Samochód spalił się doszczętnie. Kierowca i pasażer uciekli, są poszukiwani przez policję.

Podane informacje są w tej chwili nieoficjalne, dokładny przebieg zdarzenia nie jest jeszcze znany.

Więcej informacji wkrótce.


Aktualizacja

Sprawę opisuje też TVN24.pl

Uderzył w autobus, samochód stanął w płomieniach. "Kierowca i pasażer uciekli"

Kierowca bmw jechał za szybko. Nagle uderzył w tył prawidłowo jadącego autobusu. Samochód osobowy stanął w ogniu, a kierowca i pasażer uciekli. Policja nadal ich szuka.


Jak informuje Anna Kinder z tczewskiej policji do zdarzenia doszło okolu godziny 22:50. Kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Kierowca i pasażer auta uciekli z miejsca zdarzenia. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.


Jak informuje st. kpt. Zbigniew Rzepka z tczewskiej straży pożarnej, nie było ofiar śmiertelnych, dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Jedna z BMW, a druga z autobusu. Okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia ustala teraz policja.


Z relacji świadków, do których dotarliśmy wynika, że kierowca auta osobowego cyt. "Pędził jak szalony. Jechał jak nienormalny, a na końcu był jeden wielki huk", ponadto uderzył w słup oświetleniowy.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (112)
dodaj komentarz

  • -5

    lala_gość

    08.07.2019, 07:57

    Prędkość

    Kogoś tu poniosło z tym 200km/h

    Odpowiedz
    IP: 78.133.xx2.xx2 
  • +15

    pol_gość

    08.07.2019, 08:01

    Mógł tyle śmigać i w rezultacie, po np. poślizgu wjechać w autobus.

    Cytuj
    IP: 201.180.xx6.xx0 
    -4

    ..._gość

    09.07.2019, 08:27

    ...

    pomijając prędkość - czy tylko ja mam wrażenie, że autobus wyskoczył mu z zatoczki i kierowca nie wyrobił ?

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx3 
  • -31

    Folksdojcz z Kolen_gość

    08.07.2019, 08:02

    Daliście stare zdjęcie

    Zdjęcie jest stare - jeszcze ze świąt bożego narodzenia - poznałem po dekoracjach świątecznych wzdłuż drogi.

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx5.xx1 
  • +25

    X+_gość_gość_gość

    08.07.2019, 08:10

    Zanim coś napiszesz to najpierw włącz myślenie. Te ozdoby nie są zdejmowane

    Cytuj
    IP: 178.235.xx5.xx5 
    +19

    Greg_gość

    08.07.2019, 08:13

    Dekoracje są do dziś, detektywie

    Cytuj
    IP: 37.47.xxx.xx8 
    +11

    Malwsien_gość

    08.07.2019, 08:17

    Dekoracje

    Dekoracje świąteczne w tym mieście wiszą cały rok

    Cytuj
    IP: 37.30.xx4.xx7 
    +2

    ... _gość

    08.07.2019, 08:37

    .

    Ale odkrycie zdjęcie stare. Te ozdoby są tam cały rok gwiazd.

    Cytuj
    IP: 109.207.xx4.xxx 
    +70

    Tabasko_gość

    08.07.2019, 08:56

    Sarkazm.

    Ludzie w Tczewie chyba go nie łapią.

    Cytuj
    IP: 195.254.xx6.xx3 
    +7

    hg_gość

    08.07.2019, 10:35

    mhm

    Tak, na pewno w zeszłe święta po Tczewskich ulicach jeździły autobusy Gryfa.

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8 
    +7

    tczkast_gość

    08.07.2019, 11:08

    to takie miasto

    Nie jest stare - w Tczewie święta są cały rok. Włodarze naszego miasta twierdzą, że nie opłaca się zdejmować ozdób świątecznych bo to za drogo :).

    Cytuj
    IP: 91.224.xx8.xx4 
    -5

    Fjut_gość

    08.07.2019, 12:40

    124

    Te ozdoby wiszą cały rok

    Cytuj
    IP: 84.38.xx7.xx6 
    -2

    Haha_gość_gość

    08.07.2019, 12:57

    Brak

    Stare ?! Człowieku mieszkam obok ...aktualne w 100%

    Cytuj
    IP: 37.47.xx1.xx5 
  • +16

    kk_gość

    08.07.2019, 08:05

    wypadek

    mieszkam blisko przystanku.Przed wypadkiem słyszałam jak ktoś dodaje gazu jakby sobie wyścigi samochodowe urządzał.

    Odpowiedz
    IP: 83.0.xx6.xx0 
  • +9

    Jurgo_gość

    08.07.2019, 08:26

    Też słyszałam pisk opon, w dodatku w tym samym czasie co trwał pożar słyszałam z okna krzyki mężczyzny, że uderzył ale nie chciał. Zapewne to był kierowca BMW

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx0 
    +59

    QQ13_gość

    08.07.2019, 08:48

    Aaaa, jak nie chciał, to OK. Niewinny.

    Cytuj
    IP: 193.59.xx7.xx0 
  • +13

    lala_gość

    08.07.2019, 08:05

    Predkosc

    "Mógł tyle śmigać i w rezultacie, po np. poślizgu wjechać w autobus."

    Z tego co słyszałem to 120km/h miał/miała i to by miało sens, bo przy 200kmh by z tej bawarki został comapt a nie sedan.

    Odpowiedz
    IP: 78.133.xx2.xx2 
  • +13

    b_gość

    08.07.2019, 08:12

    Sezon na organy uważam za otwarty

    No, w każdym razie trzeba nieźle .... żeby doszło do spalenia. Sezon na organy uważam za otwarty, tylko spalone nie są do niczego potrzebne.

    Cytuj
    IP: 199.249.xx0.xx9 
  • +54

    DT_gość

    08.07.2019, 08:12

    .

    Jednego grata mniej, a kierowcę sku...syna do więzienia za usiłowanie morderstwa.

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx5.xx9 
  • +14

    delphi_gość

    08.07.2019, 09:34

    ***

    Racja! To nie pierwszy raz, od pewnego czasu Armii Krajowej zamienia się w tor wyścigowy. Parking pod Sakorem to placyk do kręcenia bączków, czy to normalne? Całe szczęście że skończyło się to tylko w teki sposób. Gdzie jest Policja?

    Cytuj
    IP: 62.111.xx3.xx0 
    +3

    Madart_gość

    08.07.2019, 14:27

    Były by trupy w BMW to przynajmniej jeden problem byłby z głowy

    Cytuj
    IP: 78.31.xx7.xx6 
  • +43

    X+_gość_gość_gość_gość

    08.07.2019, 08:14

    A tego debila z bmw powinno się obciążyć wszystkimi kosztami włącznie z leczeniem jeśli przeżył.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx5.xx5 
  • +28

    zen_gość_gość_gość

    08.07.2019, 08:21

    Przeżył podobno uciekli z miejsca wypadku , a prędkość miał na pewno powyżej 120 było słychać jak przejeżdżał. No i nic nie dziwi przecież to właściciel BMW spowodował wypadek , kosztami jak najbardziej powinien kierowca zostać obciążony .

    Cytuj
    IP: 157.25.xx5.xx0 
  • -15

    X_gość_gość

    08.07.2019, 08:22

    200

    Armii krajowej jest tak nierówna że nie da się tam jechać 200 km/h Nie lepiej jest napisać że jechał za szybko? A nie tytuły jechał 200, 300 a może 500? Skąd wiesz że jechał 200? Policja ci powiedziała ? Prędkościomierz się zatrzymał czy jak? Wiem że ludzie tam jeżdżą za szybko i też mi się to nie podoba ale ludzie opanujcie się z takimi tytułami

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx8.xx9 
  • +1

    czytelnik_gość

    08.07.2019, 09:34

    bez problemu można jechać 200km/h....

    Cytuj
    IP: 78.31.xx7.xxx 
  • +24

    jj_gość

    08.07.2019, 08:24

    wypadek

    jak by ktoś szedł tam na przejściu dla pieszychto by nic z niego nie zostało tak pędził widziałam.Sam sobie winny

    Odpowiedz
    IP: 83.0.xx6.xx0 
  • +20

    Tcz _gość

    08.07.2019, 08:32

    I gdzie ta policja która ma pilnować aby w mieście było spokojnie??? Nigdzie jej nie widać wieczorami,... Kolejny bezmyślny kierowca w mieście jeździ się 50 a nie 2 czy 3 razy więcej...

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx7.xxx 
  • +18

    Aga_gość_gość

    08.07.2019, 08:33

    Czemu

    Mnie juz nic nie dziwi. Od kiedy zaczely sie wakacje to strach po miescie jezdzic. Wjezdzaja pod nos, hamuja, wyprzedzaja na milimetry, staja na srofku drogi czy tez na skrzyzowaniu zeby ktos wsiadl lub eysiadl z samochodu... ech jedna wielka porazka

    Odpowiedz
    IP: 31.0.xx9.xx5 
  • +19

    Ola_gość_gość

    08.07.2019, 08:50

    A jak ktoś trabi na taką osobę to wyjdzie i ciebie zrypie z góry do dołu że śmiał ktoś trabnac na nich chociaż robią źle. Mnie raz zaatakował pewnien mężczyzna bo śmiałam na niego trabnac jak zachamowal na zielonym świetle i tak sobie stał

    Cytuj
    IP: 109.197.xx9.xx6 
  • +7

    a_gość

    08.07.2019, 08:35

    a

    W momencie uderzenia w autobus jechał 200km/h hmm a za 100 metrów skrzyżowanie - ciekawe czy by się zatrzymał :D

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx7.xx1 
  • -5

    czytelnik_gość

    08.07.2019, 09:34

    dobrze, że uderzył w nocy w autobus a nie w inne samochody

    Cytuj
    IP: 78.31.xx7.xxx 
  • +1

    TOM_gość

    08.07.2019, 08:44

    No debil ,czyżby SKY wyjechał na drogi kolejną Betę zabić ?

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx2.xx5 
  • +18

    Max_gość

    08.07.2019, 09:53

    Jak go znasz

    To jak znasz tego SKY czy jak tam go opisujesz to mu powiedz że jest skończonym baranem. Niech sobie wykupi kartę miejską. Umiejętności zachowania się w mieście- zero. To jest popierdółka A nie kierowca.

    Cytuj
    IP: 188.147.xx0.xx3 
  • +22

    Gość _gość

    08.07.2019, 08:47

    Ciut wcześniej ok. 19 tego samego dnia na przejściu przed skrzyżowaniem do Intermarche o mało nie zostaliśmy rozjechani z mężem przez kierowcę samochodu z tablicami GND.... rozmawiającego przez telefon i jadącego ok. 100 km/h. Gdybyśmy nie zatrzymali się na środku jezdni, pewnie podzielilibyśmy los nie jednej potrąconej w tym miejscu osoby. Pan, oczywiście, nie raczył się zatrzymać, a ślady hamowania będą jeszcze długo widoczne.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx8.xx4 
  • +5

    Silraderka_gość

    09.07.2019, 00:00

    GND więc nic dziwnego niestety gnidy dworskie nie posiadają kultury jazdy...

    Cytuj
    IP: 80.233.xx7.xx4 
  • +19

    Ola_gość

    08.07.2019, 08:47

    Jechał jak nienormalny już wcześniej jak mnie minął a po chwili było słychać jeden wielki huk Debile bez mózgu którzy robią sobie wyścigi o takiej godzinie

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx9.xx6 
  • +26

    Lolo_gość

    08.07.2019, 08:52

    Bmw

    Rycerze ortalionu w akcji ????????????????????

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx6.xx8 
  • +4

    ..._gość

    08.07.2019, 14:01

    ...

    to tak bardziej kreszem zaciąga :)

    Cytuj
    IP: 5.172.xx2.xxx 
  • +28

    tht_gość

    08.07.2019, 08:59

    No i tu nasuwa się pytanie do naszych dzielnych stróżów prawa- gdzie jesteście wieczorami? Ta super pościgowa bmw na noc chowana jest do garażu czy jak? Może czas się wziąć za debili, którzy wieczorami a szczególnie w weekendy robią sobie tor wyścigowy z miejskich ulic!

    Odpowiedz
    IP: 5.60.xx3.xx2 
  • -33

    STARSCREAM_gość

    08.07.2019, 16:55

    Jakie tam wyścigi po prostu konfitura jesteś i nie podobają Ci się ludzie co nie lubią siedzieć w domu a to że mieszkasz blisko głównej drogi no to sorry ale pora zmienić miejsce zamieszkania :*

    Cytuj
    IP: 77.252.xx6.xxx 
  • +1

    jurgo_gość

    08.07.2019, 09:10

    "Aaaa, jak nie chciał, to OK. Niewinny."

    Kto mówi, że niewinny ? Stwierdzam fakt, że uciekł z miejsca wypadku ! Bał się pewnie odpowiedzialności, najgorsze jest to, że zostawił pasażera, który trafił do szpitala.

    Odpowiedz
    IP: 77.247.xx1.xx4 
  • +18

    adi_gość

    08.07.2019, 09:33

    "Aaaa, jak nie chciał, to OK. Niewinny." Ludzie !!!!!! , SARKAZM, IRONIA. Tak ciężko załapać ?.

    Cytuj
    IP: 88.199.xx2.xxx 
    +5

    Stiw_gość

    08.07.2019, 09:47

    Sarkazm

    Znów ktoś nie łapi sarkazmu :)

    Cytuj
    IP: 37.128.xx2.xx7 
  • +9

    m_gość

    08.07.2019, 09:18

    Bo dają prawo jazdy takim deb... . bezmózgi nie zdają sobie sprawy z konsekwencji.zabrac prawko ale nie na 3 miesiące.jak ktoś jest idiotom to nie powinien siadać za kierownicę bo pół biedy jak sobie zrobi krzywdę gorzej jak przez swoją tępote zabije niewinnego czlowieka

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx2.xx6 
  • +5

    Stiw_gość

    08.07.2019, 09:49

    Weryfikacja

    A jak chcesz weryfikować na poziomie zdawania na prawo jazdy kto będzie debilem za kółkiem a kto porządnym kierowcą?

    Cytuj
    IP: 37.128.xx2.xx7 
    +7

    m_gość

    08.07.2019, 10:33

    np robiąc testy psychologiczne.nie oszukujmy się niektórzy lekarze nawet nie badają takiego potencjalnego kierowcy a zaświadczenie wydają. potem się dziwią że są wypadki. cwaniaki popisuja się przed kolegami jestem ciekawa ile kierowca miał lat? pewnie jakieś szczylek.kupic sobie beemke i pocwaniakowac a to samochód dla mądrych ludzi bo idioci właśnie tak kończą.niech się cieszy że żyje.kiedys byłam świadkiem jak taki debil skończył na drzewie właśnie w BMW.miał jakieś 19 lat. kretynom ograniczniki montować w samochodach do 60km/h bo stwarzają realne zagrożenie dla otoczenia.

    Cytuj
    IP: 109.207.xx5.xx5 
    +4

    Natalia _gość

    08.07.2019, 16:40

    Bmw

    A kto powiedział, że miał prawo jazdy... ????

    Cytuj
    IP: 178.235.xx7.xx3 
    +7

    Gosc_gość

    08.07.2019, 16:50

    Hmmm

    A kto powiedział, że on posiada prawo jazdy? Pewnie kolejny bez uprawnień pod wpływem alkoholu albo narkotyków zrobił popisowke w mieście.

    Cytuj
    IP: 37.248.xx9.xx9 
    +8

    m_gość

    08.07.2019, 18:03

    bez roznicy czy ma prawo jazdy czy nie ma obciążyć kosztami i do paki albo do zakładu psychiatrycznego bo to normalny człowiek napewno nie jest.

    Cytuj
    IP: 109.207.xx5.xx5 
  • +24

    Tczewik_gość

    08.07.2019, 09:21

    Może w końcu ktoś się zainteresuje,codziennie po 22 zaczynają się wyścigi i palenie gumy przy Inter i brico

    Odpowiedz
    IP: 31.0.xx3.xx4 
  • -4

    HR_gość

    08.07.2019, 09:25

    WYPADEK BMW

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx2.xx8 
  • +20

    EkO_gość

    08.07.2019, 09:28

    prosto

    Zabrać prawko dożywotnio i obciążyć kosztami akcji ratunkowej i naprawy autobusu.

    Odpowiedz
    IP: 85.198.xx9.xx8 
  • +9

    szach_gość_gość

    08.07.2019, 09:28

    Jeżeli BMW to wracał do domu gdzieś na wieś!!!

    Odpowiedz
    IP: 83.21.xx3.xx8 
  • +22

    HR_gość_gość

    08.07.2019, 09:31

    Wypadek BMW

    Robią sobie wyścigi na Armii Krajowej i Al. Solidarności mieszkańcy pobliskich domów słyszą te ścigajace się samochody i motocykle późnym wieczorem, ale policja nic o tym nie wie? po prostu nie chce wiedzieć, tak jest wygodniej.

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx2.xx8 
  • +14

    Ha..._gość

    08.07.2019, 09:37

    Debil BMW

    Jakby kierowca z BMW został inwalida i by tak wystąpił w TV, jestem debilem chorym na umyśle i nie bierzcie ze mnie przykładu to może inni kierowcy bmw zaczęli by w koncu myśleć... Co dzień jakiś pajac z bety robi wypadek. Czemu ?

    Odpowiedz
    IP: 188.147.xx0.xx6 
  • +3

    czytelnik_gość

    08.07.2019, 09:38

    Bardzo dobre zdjęcia, ciekawe jakiemu redaktorowi chciało się w nocy jechać na akcję. Bravo! Inni czegoś takiego nie mają. p.s. następnym razem filmik nagrywajcie :)

    Odpowiedz
    IP: 78.31.xx7.xxx 
  • -28

    Tczewiak_gość_gość

    08.07.2019, 09:56

    NAPEWNO JECHAL 200 ! NAPEWNO! NIE WIDZIALEM TEGO ALE NAPEWNO TYLE JECHAL! DO KAMIENIOLOMU Z NIM ! NABIC NA PAL ! JESTEM KATOLIKIEM Z KRWI I KOSCI ! CZEKAM CODZIENNIE NA JAKIS ARTYKUL NA TCZ.PL ZEBY DAC POPIS ! CHOCIAZ POLICJI PELNO TO I TAK NAPISZE ZE ICH NIE MA !!! TAKA JUZ MOJA KATOLICKA NATURA !

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx9.xx9 
  • +10

    normalny_gość_gość

    08.07.2019, 09:56

    ......

    BMW i wszystko jasne. Który to już wypadek z udziałem tej marki. Sebiksy kupują a nie potrafią jezdzić.

    Odpowiedz
    IP: 188.147.xx1.xx5 
  • -5

    john_gość_gość

    08.07.2019, 10:00

    Xcc

    "bez problemu można jechać 200km/h...."

    Widać że 200 w życiu nie jrchales

    Odpowiedz
    IP: 37.30.xxx.xx3 
  • +19

    eh..._gość

    08.07.2019, 10:23

    zagrożenie nadal istnieje...

    ...wg świadków debil przeżył ten bliski kontakt z autobusem, a więc zagrożenie dla mieszkańców Tczewa nadal i wciąż istnieje...

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx5.xx4 
  • +19

    tjhf_gość

    08.07.2019, 10:57

    pozostaje mieć nadzieję, że nie może się rozmnażać.

    Cytuj
    IP: 5.60.xx3.xx2 
  • +11

    Dzik_gość

    08.07.2019, 10:40

    Hehe uciekł i polisa OC

    W razie ucieczki jest regres miszcz wszystko pokryje z własnej kieszeni hahaha:) BMW to stan umysłu jeszcze 97 rok porażka

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx6.xx0 
  • +10

    M_gość

    08.07.2019, 10:46

    Selekcja naturalna

    Najsłabsze ogniwa same się wykluczają, dobrze, że nikogo nie zabił, bo jego to nawet nie byloby szkoda

    Odpowiedz
    IP: 188.146.xx8.xx3 
  • +5

    gosc_gość_gość_gość

    08.07.2019, 11:08

    Armii Krajowej

    podpisywalismy petycje by powstała ulica "nowosuchostrzycka "która miała odciązyc Armii Krajowej.Ekrany akustyczne pobudowali ,ulica piękna ,szeroka ale tak ustawiono zasady ruchu ,że ta ulica jest mało użytkowana przez kierowców.Natomiast Armii Krajowej ruch jak na drodze szybkiego ruchu ,włodarze oraz betonowy Tczew są głusi na to by na Armii Krajowej zmienic zasady ruchu i zmniejszyc tam obowiazującą predkośc do max 50km/h.Ten ich upór skutkuje licznymi wypadkami oraz potrąceniami pieszych w tym na przejściach dla pieszych.Do tego przy czerownej parasolce mamy teraz wyjazd autobusów Gryf czyli inaczej pks Gdansk co też bedzie stwarzało niebezpieczenstwo zarówno dla pieszych jak i innych uczestników ruchu.Takie są fakty .Natomiast wczorajszy wypadek wyglądał grozne i przed nim słychac było bardzo długie hamowanie a nie rozpedzanie.Wiec rzeczywiscie predkosc kierowcy musiała byc duża ale mocno udało mu sie wychamowac dlatego żyje zapewne.Nie wytłumaczy sie tym kierowcom by ich brawura nie ponosiła jesli im sie stawia mozliwosci na te rajdy .Wstyd włodarze jacy wy jestescie bezmyslni i jacy butni A LUDZIE CIERPIĄ.

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx9.xx5 
  • +9

    adi_gość

    08.07.2019, 13:39

    Kolejny "myśliciel" któremu się wydaje że wariaci zwracają uwagę na ograniczenia. Akurat ograniczenie prędkości sprawi że wszyscy idioci będą jeździć grzecznie i powoli.

    Cytuj
    IP: 88.199.xx2.xxx 

    Pitstop_gość

    09.07.2019, 06:39

    Strefa 30 i wyspy berlińskie co 100m i 6 fotoradarów i mandaty od zarobków. Amen.

    Cytuj
    IP: 109.207.xx7.xxx 
    +4

    tczewiak_gość

    09.07.2019, 07:46

    Chyba nie ma Pan/Pani jednak racji. Mieszkam przy Nowosuchstrzyckiej...przy Hot Peper...to jakiś dramat...jak nie motory...to niedzielne wieczory zloty siewników rolniczych przy SP nr 12. Bez względu na przepisy, bez względu na ułożenie drogi, bez względu na zdrowy rozsądek...zawsze trafi się jakiś Bublewicz. Jak nie jestem zwolennikiem agresywnych rozwiązań...to chętnie przywróciłbym kary cielesne dla tych raczej nie do końca zdrowych ludzi. I mandaty wartości gruchotów, którymi ordzą. Nie wspomnę już o przejściu dla pieszych przy przychodni Medica, koło Zakładów Bukmacherskich. Równo rok temu krewka Pani kierowca skracająca sobie skręt w prawo wpadła na oryginalny pomysł przelecenia przez przejście dla pieszych w poprzek, po chodniku...i szybciutki skrócik parkingiem, żeby koło cukierni wcisnąć się na Armii Krajowej. Miałem pecha, wychodziłem z apteki...i potrąciła mnie. I słowo...ilekroć bym tamtędy nie przechodził...zawsze znajdzie się jakiś mistrz kierownicy korzystający z równie idiotycznego pomysłu. A zaopatrzeniowcy apteki w ok. godz. 16.00 to już jeden po drugim. I o ile nie jestem hejterem wszytskiego...pytam grzecznie jednostki dbające o bezpieczeństwo w mieście...gdzie reakcja. Jako potrącony...ale też i zatroskany o spacerujących tam ludzi - uprzejmie proszę o interwencję, może np w nieoznakowanym pojeździe. Jeden bloczek mandatowy nie wystarczy na godzinę. Interweniujmy, interweniujcie. To bardzo niebezpieczny manewr. O nieszczęście bardzo łatwo w tym miejscu. Pozdrawiam mieszkańców Tczewa. Myślmy poruszając się po mieście, bez względu na to czym się przemieszczamy. By wszytskim nam żyło się lepiej. Dobrego dnia

    Cytuj
    IP: 153.19.xx3.xx9 
  • +5

    Takitam_gość

    08.07.2019, 11:13

    Wypadek

    Widziałem jak ten gość niósł ta pasazerke bmw i mówił do niej "kotek wybacz...pójdę do więzienia".

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx0.xx8 
  • +16

    gfd_gość

    08.07.2019, 12:10

    Czego mu wszyscy życzymy...

    Cytuj
    IP: 5.60.xx3.xx2 
  • -14

    Elo_gość

    08.07.2019, 12:23

    Nie bronię go tylko jak jesteście w stanie sprawdzić prędkość patrząc na auto to zgłoście się do policji będziecie mieli pracę. Siedzicie w internecie to obejrzyjcie sobie filmiki co dzieje się z autem jak uderza w coś przy 120 albo 200. Wystarczy zamontować inny tłumik a osobą postronym wydaje się że auto zapier.....

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx1.xx7 
  • +11

    bmwlowers_gość

    08.07.2019, 12:40

    bmw i 200

    stare e36 200, przecież nasze piękne tuningowane tczewskie bmw mają 1.6, 1.8 pod maską i 160 nie pojadą rozpędzając się przez całą obwodnicę, zazwyczaj przy 140 na matarni kończy się gaz..

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx9.xx5 
  • +14

    Kuki_gość

    08.07.2019, 13:05

    Po złapaniu kierowcy powinno przewiesc sie go do najblizszego weterynarza w celu podania srodka usypiajacego.

    Odpowiedz
    IP: 205.201.xx5.xx0 
  • +5

    adi_gość

    08.07.2019, 13:40

    Sterylizacji !.

    Cytuj
    IP: 88.199.xx2.xxx 
  • +7

    Kuki_gość_gość

    08.07.2019, 13:14

    Po zatrzymaniu kierowcy powinien zostac przewieziony do najblizszego weterynarza w celu podania srodka usypiajacego.

    Odpowiedz
    IP: 205.201.xx5.xx0 
  • +5

    Mangas_gość

    08.07.2019, 14:26

    Patologia h** im w dupe

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx6.xx2 
  • +2

    eh..._gość

    08.07.2019, 19:55

    chcesz im sprawić przyjemność? :)

    Cytuj
    IP: 37.47.xx4.xxx 
  • -1

    OOOOOOO_gość

    08.07.2019, 15:07

    A JA WIEM COŚ

    KINO HELIOS JAK W PONIEDZIALKI NIE ROZDAŁ BILETÓW

    Odpowiedz
    IP: 31.0.xx4.xx5 
  • +5

    kika_gość_gość

    08.07.2019, 15:15

    "Dekoracje świąteczne w tym mieście wiszą cały rok"

    Wiele miast to praktykuje nie zdejmując po świętach dekoracji to żadna nowość.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx3.xx8 
  • +6

    observeur_gość

    08.07.2019, 15:19

    "Gdzie jest Policja?"

    Żre pączki.

    Odpowiedz
    IP: 37.248.xx8.xx7 
  • +3

    śmiech.._gość_gość

    08.07.2019, 16:27

    hihihihihihi,dobre

    Cytuj
    IP: 5.172.xx5.xx3 
  • +14

    Bęc!_gość

    08.07.2019, 15:31

    Przełączył z LPG na benzynę pierwszy raz z życiu i nie ogarnął.

    Odpowiedz
    IP: 78.133.xx9.xx0 
  • +2

    albert_gość

    08.07.2019, 15:58

    Leżałam na łuszku i słyszałam czask

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx4.xx4 
  • +11

    A_gość

    08.07.2019, 16:09

    Może wreszcie ktoś się zainteresuje tymi pseudo zlotami i innymi gównami odbywającymi się na parkingach pod marketami i nie tylko. Piłowanie starych śmietników na łysych oponach, wyścigi po ulicach...Dobrze że nikt nie zginął, ale to pewnie kwestia czasu niestety..

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xxx.xx9 
  • +8

    Wredny_gość

    08.07.2019, 16:56

    A niby kto?

    Kto ma się zainteresować?Wladza?Sprobuj zgłosić ze wyjące samochody spod marketu przeszkadzają w nocy itp.Wysmieja cię.Ale ten wypadek i inne pokazują ze następuje selekcja naturalna.Troche szkoda przypadkowych ofiar i uszkodzeń mienia wspólnego ale się powoli wykruszają szroty z ruchu.Co drugi jest albo obity albo wylądował tam gdzie jego miejsce.

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx2 
  • śmiech.._gość

    08.07.2019, 16:22

    hihihihihihihi,dobre,

    Odpowiedz
    IP: 5.172.xx5.xx3 
  • +9

    BEJCA_gość

    08.07.2019, 16:28

    wypadeł

    Uciekli? Może byli po % albo dropsach. Jak po alko to Policja już nie wykryje? Hmm .. Pewnie szybko ich złapią bo to auto musiało do kogoś należeć, jak nie do nich to do znajomego. I tak po sznureczku ...

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xxx.xx3 
  • +1

    Rys_gość

    09.07.2019, 15:52

    Nie uciekli

    Uciekł. Najpierw ze uciekli a nizej ze poszkodowany z bmw trafil do szpitala

    Cytuj
    IP: 109.207.xx1.xx3 
    +1

    Mno_gość

    11.07.2019, 10:45

    Uciekli, nie uciekł. Było ich 3 i dziewczyna. Dziewczyna i jeden z trzech chłopaków zostali na miejscu - ten co trafił do szpitala. A dwóch pozostałych - kierowca i pasażer uciekli.

    Cytuj
    IP: 178.235.xx6.xx8 
  • -23

    STARSCREAM_gość

    08.07.2019, 16:54

    XDDD

    Chryste ludzie,ale macie naprawdę nasrane w głowie nie dziwie się że ten kraj to ruina jak takie głąby wszędzie sie panoszą, zamiast wszystkich sprzedawać i karać byście zrobili bogole z passatów zrzutkę na odcinek 2km asfaltu kawałek za miastem DARMOWY aby każdy mógł się wyszaleć i nie było by takich akcji, ALE NIE HURRR HURRR DURRR PSZCZOLKI NIECH SE POJADO 300ZŁ GODZINA ALE NIECH SE POJADO Zanim jakiś debil mi napisze że mnie nie stać na tor bo wiem że lubie szperać w kieszeniach to uczęszczam na sesje moim świeżutkim Z900 :)

    Odpowiedz
    IP: 77.252.xx6.xxx 
  • +15

    Wredny_gość

    08.07.2019, 17:03

    To wg ciebie

    Ale co jest sprzedawaniem?Ze są świadkowie wypadku,którzy twierdzą ze ewidentnie samochod jechał za szybko?No raczej jechał skoro nie wyrobił.Lub stan techniczny(opony,hamulce) nie dał rady.Moze nie 200km/h ale w przypadku takiego ulepa wystarczy 100-120.I tylko tyle i az tyle. A to ze ktoś lubi bardzo np strzelać z broni palnej to nie zobowiązuje nas do robienia jakiejś zrzuty na strzelnice.A jak kogoś zastrzeli to:"bo tu strzelnicy nie ma".I to dotyczy każdego "hobby" czy "pasji".I nie jest to wytłumaczenie na takie sytuacje.

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx2 
    +12

    Wredny_gość

    08.07.2019, 17:13

    Nasrane

    To ty masz.Sam się wyprowadź.Podstawowa zasada to żyj i daj żyć innym.Ale jaśnie panowie musza po prostu musza cisnąć bo inaczej mie wytrzymają.Masz popierniczony system wartości i idz na leczenie.

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx2 
    -18

    STARSCREAM_gość

    08.07.2019, 17:16

    Ehh porównanie na poziomie fiat punto i panda, Po prostu nie ma miejsca gdzie by ludzie mogli się wyszaleć a nie hobby, a gdy poszła perycja aby zrobić tor na jednostce z 60k podpisów no to olano temat Tylko że to jest w interesie całego miasta a nie ludzi którzy mają Hobby,

    Cytuj
    IP: 77.252.xx6.xxx 
    +9

    2jzge_gość

    08.07.2019, 17:28

    Synku

    Adik nie kozacz. Opowiastki jak to siejesz terror po Tczewie bo jeździsz na przelotowym wydechu to na nikim wrażenia nie robią. Pozdrawiamy.

    Cytuj
    IP: 5.173.xx1.xx3 
    +5

    rampampam_gość_gość_gość_gość

    08.07.2019, 17:31

    Uuu matchbox wypuścił nową serię? Super, po wakcjach pochwalisz się nim kolegom w klasie.

    Cytuj
    IP: 31.0.xx6.xx6 
  • -18

    STARSCREAM_gość

    08.07.2019, 17:18

    No Ja mieszkam w miejscu gdzie nic mi nie przeszkadza XDD System wartości na zasadzie twojej czyli : Grażynie i Januszowi sie nalezy ale młodym już nie bo tak ? No sorry ale gdybym nie był sam tak rozrzutny ch**em to bym chłopakom ufundował kawałek asfaltu za miastem ;)

    Odpowiedz
    IP: 77.252.xx6.xxx 
  • +16

    cghng_gość

    08.07.2019, 17:35

    Jak już jesteś tak rozrzutny to może zainwestuj w słownik ortograficzny albo jakieś korki z polskiego wieśniaku.

    Cytuj
    IP: 178.235.xx6.xx6 
    +2

    Japa_gość

    08.07.2019, 17:43

    Steve

    Japa.Siad i cicho.

    Cytuj
    IP: 5.173.xx1.xx3 
  • +9

    dgrft_gość

    08.07.2019, 17:28

    "Jakie tam wyścigi po prostu konfitura jesteś i nie podobają Ci się ludzie co nie lubią siedzieć w domu a to że mieszkasz blisko głównej drogi no to sorry ale pora zmienić miejsce zamieszkania :*"

    A dostałeś kiedyś dzieciaku w papę? uważaj bo internet cię odnajdzie a zęby nie truskawki 3 razy nie rosną cweli z Iławy.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx6.xx6 
  • +3

    Najlepiej_gość

    08.07.2019, 17:35

    To jest Stefan aka

    Starscream aka Adi aka Adik aka Wyczyn.Pewnie jescze z piec innych cudownych plus fantazja jak u pana kleksa.

    Cytuj
    IP: 5.173.xx1.xx3 

    Jeszcze_gość

    08.07.2019, 17:47

    Steve

    Steve stefanek

    Cytuj
    IP: 188.146.xx5.xx2 
  • -5

    STARSCREAM_gość

    08.07.2019, 19:07

    Ale prosze mnie nie wyzywać XD I to nie przelot a po prostu wyciągnięty db killer :C

    Odpowiedz
    IP: 77.252.xx6.xxx 
  • +2

    BUSOMAT PL_gość

    08.07.2019, 19:51

    BUSOMAT PL

    Rozsądek na drodze potrzebny

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx2.xx7 
  • +3

    gosc_gość_gość_gość

    09.07.2019, 00:23

    ło matko

    "Kolejny "myśliciel" któremu się wydaje że wariaci zwracają uwagę na ograniczenia. Akurat ograniczenie prędkości sprawi że wszyscy idioci będą jeździć grzecznie i powoli."

    znowu wschodnia dzicz ma cos do powiedzenia o idiotach...tnij.tcz.pl/?u=b965b1

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx9.xx5 
  • +4

    ..._gość

    09.07.2019, 10:37

    ...

    Najlepsze komentarze no, no mógł jechać 200km/h. Zesral się, a nie jechał 200km/h . Jeśli autobus mu wyskoczył i nie wyhamowal to i tak pewnie w momencie uderzenia miał ze 160km/h czyli trupy na miejscu , a silnik na nogach. Miał gnojek pewnie ze 120 130km/h na blacie dał buta i przy 80-90 się wbił tyle w temacie.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx4.xx6 
  • -1

    oooo_gość

    09.07.2019, 11:31

    "pomijając prędkość - czy tylko ja mam wrażenie, że autobus wyskoczył mu z zatoczki i kierowca nie wyrobił ?"

    Dokładnie tak samo pomyślałem. Kierowca autobusu na pewno widział bawarke "daleko", więc sobie wyjechał, nie wziął(nie musiał), pod uwagę tego, że kierowca bmw grzał jak szalony.

    Odpowiedz
    IP: 78.133.xx2.xx2 
  • +5

    Abc_gość

    09.07.2019, 20:15

    Wyraźnie jest napisane "PRAWIDŁOWO JADĄCY AUTOBUS" kamery są wszędzie dookoła i gwarantuje Ci, że kierowca autobus nie wymusił. Bardzo dobrze się stało, może małolacik z bmw pomyśli następnym razem :)

    Cytuj
    IP: 94.254.xx8.xx1 
  • Rat.med_gość

    09.07.2019, 16:19

    Prędkość

    Ludzie przy 200km h nie było by co zbierać z auta strefa zgniotu bliska zeru co wy gadacie 200km na blacie i jeszcze uciekli szok normalnie niezniszczalni .Nie wiem co brali świadkowie zdarzenia ale musiało być grubo

    Odpowiedz
    IP: 188.146.xx4.xx8 
  • gosc_gość_gość_gość

    09.07.2019, 17:09

    pytanko

    policja szuka niby tego kierowcy a przeciez za nim stały inne samochody nim zaczął płonąc nikt nie miał kamerki ? bardzo dziwne

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx9.xx5 
  • Xyz_gość

    09.07.2019, 20:17

    Kamery są na okolicznych budynkach, w autobusie itp. Kwestia czasu jak dojdą do kierowcy i pasażerów :)

    Cytuj
    IP: 94.254.xx8.xx1 
  • Ja_gość_gość_gość

    10.07.2019, 12:41

    ...

    "Jakie tam wyścigi po prostu konfitura jesteś i nie podobają Ci się ludzie co nie lubią siedzieć w domu a to że mieszkasz blisko głównej drogi no to sorry ale pora zmienić miejsce zamieszkania :*"

    Stars to Ty jestes ale jakiejs wiochy albo obory

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx2.xx3 
  • sarkazm_gość

    15.07.2019, 23:43

    z polskiego na nasze

    "Znów ktoś nie łapi sarkazmu :)"

    A czego Ty sie po tczewiokach spodziewasz?? Najpierw wytlumacz co to sarkazm

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xxx.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.