ZUK kupi nową scenę

Stara scena to już przeżytek (fot. MM)
Tczew - ZUK kupi nową scenę
Zakład Usług Komunalnych kupuje nową scenę, która będzie służyć organizacji miejskich imprez. Nowy zakup powinien zostać zrealizowany do maja br.

Zakład Usług Komunalnych ma na ten cel 250 tys. zł - na przełomie marca i kwietnia zostanie ogłoszony przetarg. Scena ma mieć wymiary 10 na 12 metrów - ale ZUK chciałby, aby dało się ją dostosowywać również do mniejszych imprez - tzn. była też możliwość rozłożenia w wymiarze 6 na 8 metrów. Całość ma być nowoczesna - w przeciwieństwie do starej sceny, która nie spełniała wielu norm koncertowych, a jej złożenie i rozłożenie - to była kwestia nie paru godzin, ale dni - i pracy wielu ludzi.

- Scena, którą chcemy zakupić, powinna spełniać wymogi z riderów większości zespołów - chodzi m. in. o kwestię bezpiecznego montażu oświetlenia i nagłośnienia. - mówi Przemysław Boleski, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Zakład Usług Komunalnych planuje sfinalizować zakup do maja br. Scena będzie nie tylko służyć miejskim potrzebom, ale będzie także wynajmowana komercyjnie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  oko_gość

  15.03.2017, 07:42

  brawo ZUK będą imprezy takie jak 8 marca

  Pierwszy taniec na nowej scenie należy do Shreka i Fiony!

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • +7

  ŁUPASZKO_gość_gość

  15.03.2017, 09:06

  "a'la long"

  Dlaczego ZUK wynajmuje firmy zewnętrzne do mycia przystanków -nie mają swoich pracowników czy mają za dużo pieniędzy ? Co jest nowy dyrektorku?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx4 
 • +5

  Gość_gość_gość

  15.03.2017, 09:27

  Wszystko bobrze ale imprez w ciągu roku BRAK.

  Odpowiedz
  IP: 31.1.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.