Kino Konesera. "Jackie"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
15
03.2017
Środa
Tczew - Kino Konesera. "Jackie"
W najbliższą środę, 15 marca o godzinie 19:00, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film Jackie.


Reżyseria: Pablo Larraín
Obsada: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, John Hurt
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Produkcja: USA / Francja / Chile 2016, 95 min.
Zwiastun: http://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/7772/Snowden

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię… Jackie.

Zapytaj kasjera o Kartę Kina Konesera i kupuj bilety taniej!

ZAPRASZAMY
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Paranienormalni" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Adriana Stopka


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...