Nowa naczelnik będzie nadzorować miejskie inwestycje

Joanna Rzepka odpowiada teraz za miejskie inwestycje (fot. tcz.pl)
Tczew - Nowa naczelnik będzie nadzorować miejskie inwestycje
Zmiany w strukturze Wydziału Inwestycji i Remontów działającego w tczewskim magistracie, który nadzoruje ważne miejskie zadania - m. in. remont dróg. Dotychczasowego naczelnika wydziału, Macieja Zycha, który zrezygnował ze stanowiska, zastąpiła Joanna Rzepka.

Wydział Inwestycji i Remontów odpowiada m. in. za przygotowanie propozycje planów inwestycyjnych, remontów kapitalnych i bieżących dróg miejskich. Sporządza również harmonogramy realizacji inwestycji na dany rok budżetowy. Prowadzi i nadzoruje inwestycje drogowe i remonty dróg, wskazane inwestycje komunalne, remonty wskazane przez ZGKZM budynków komunalnych oraz prace w placówkach oświatowych.

- Wszystkie miejskie inwestycje są bardzo ważne, ale jeśli miałabym powiedzieć, że na coś będę kładła szczególny nacisk, to byłyby to działania rewitalizacyjne, tym bardziej, że są wsparte środkami unijnymi - tłumaczy nam Joanna Rzepka.

Kim jest nowa naczelnik? Jest absolwentką Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej. Studia ukończyła w 1999 roku. Rok później podjęła pierwszą pracę, w przedsiębiorstwie budowlanym w Starogardzie Gdańskim. Zdobyła tam niezbędną praktykę i uzyskała uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży konstrukcyjno-budowlanej. Kolejną pracę podjęła w 2003 roku, w służbach inwestycyjnych dużej korporacji. Zdobyła tam doświadczenie w prowadzeniu inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, współpracując z wieloma projektantami i firmami budowlanymi wszystkich branż. W 2006 roku podjęła pracę w Urzędzie Gminy w Starogardzie Gdańskim, gdzie pracowała w dziale inwestycji, zajmując się prowadzeniem różnego rodzaju inwestycji gminnych - zarówno infrastrukturalnych jak i kubaturowych czy oświatowych - również dofinansowywanych przez Unię Europejską. Od 1 czerwca pełni funkcję naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów tutejszego urzędu.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (10)
dodaj komentarz

 • +2

  taschoon

  29.06.2011, 06:02

  pytanko

  "Kolejną pracę podjęła w 2003 roku, w służbach inwestycyjnych dużej korporacji" A jakiej dużej korporacji czy była może znana czy tylko w CV napisane, że z dużą korporacją współpracowała Pani Rzepka. Każdy może sobie powiedzieć, że pracował w bardzo dużej firmie i zdobył takie doświadczenie o którym inni marzyć tylko mogą. Tylko proszę mnie dobrze zrozumieć, nie kwestionuję dorobku i kwalifikacji zawodowych nowej Pani naczelnik, chiodzi mi tylko o żetelność informacji podawanej mieszkańcom, lepiej by to wyglądało gdybyśmy wiedzieli z jaką to korporacją Pani współpracowała co pozwala na większe pochwalenie się doświadczeniem. A całkiem na koniec to powodzenie w inwestycjach Tczewskich i oby wyszły na dobre naszemu miastu.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  do żetelnego taschoona_gość

  29.06.2011, 06:59

  pytanko

  a tak na poważnie to o co ci człowieku chodzi? W jakim celu zużywałeś klawiaturę? Ty się nie troszcz o jej kwalifikacje, ty się pomódl o zdrowie dla niej, żeby miała siłe posprzatac tą stajnię Augiasza.

  Cytuj
  IP: 83.29.xx4.xx7 
 • +6

  mieczyslaw

  29.06.2011, 06:44

  Powodzenia na nowej drodze...

  Właśnie - co nam po rewitalizacji? To jedyna droga "rozwoju" jaką przyjęło miasto, a jej skutkiem jest odpływ mieszkańców - co z prawdziwym rozwojem miasta? Na skansen jesteśmy nieatrakcyjni - taka prawda. A pieniądze na rewitalizację znajdą się zawsze, jeśli miasto zacznie się bogacić i w rzeczywisty sposób rozwijać. Powodzenia w nowej pracy.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +6

  MTTczew

  29.06.2011, 08:30

  Poszerzanie granic i budowa szerokich dróg to jest priorytet... i promowanie miasta wśród inwestorów.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +6

  Anonim_gość

  29.06.2011, 06:45

  Układy-Znajomości

  Zgadzam sie z tą opinią..jaka korporacja???jakie doświadczenia?? Oczywiscie zycze powodzenia na nowym stanowisku.. No cóż kolejny przykład co nie robią znajomości heh

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
 • anonim 2_gość

  29.06.2011, 08:17

  masz kwity na to, to dawaj, pójdziemy obaj do prokuratora i damy wycisk tym urzędowym układowiczom, a co. Nie będą nam tu wsadzać jakiejś kobity i to jeszcze ze Starogardu, a do tego może jeszcze cos potrafi i weźmie za pysk inwestycje. Urzędowym skrytoukładowcom mówimy nie!

  Cytuj
  IP: 83.17.xx1.xx4 
 • +2

  gość_gość

  29.06.2011, 10:31

  inwestycje

  czy moża podać za ile lat będą wybudowane ścieżki rowerowe ?

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx7.xx9 
 • +1

  _gość

  29.06.2011, 17:52

  Byłoby przejrzyście gdy byśmy wiedzieli jaka to korporacja a być może wyeksponowania tej pani wiąże się z interesami tej korporacji Nic nie sugeruje ale tyle dzieje się w tym Kraju że lepiej wiedzieć żeby nawet ta pani czuła komfort.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx9 
 • +2

  ania_gość

  30.06.2011, 09:29

  hmm

  Kiedy odbył się konkurs na to stanowisko???

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx9 
 • -3

  POstępak do ani_gość

  30.06.2011, 12:14

  Upowszechnianie standardów Parady Oszustów (PO)

  Może jeszcze chciałabyś publikacji w BIP na ten temat? Możesz opublikować swoje pamiętniki na prywatnym blogu, a nie czepiać się! Ty... demokracji i jawności ci się zachciało. Obnaż się i powiedz, kto za tobą stoi, ty... wścibska!

  Cytuj
  IP: 79.188.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia