Kino Kobiet. "CAŁE SZCZĘŚCIE"

Kino Kobiet

odbyło się
20
03.2019
Środa
Tczew - Kino Kobiet. "CAŁE SZCZĘŚCIE"
ZAPRASZAMY NA MARCOWE KINO KOBIET! 20 MARCA (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) "CAŁE SZCZĘŚCIE". Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wyjątkowy wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was! Przed Wami szereg atrakcji - od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał - seans zabawnej komedii romantycznej z Piotrem Adamczykiem oraz Romą Gąsiorowską w rolach głównych!


Od godz. 17:30 w holu tczewskiego kina czekać będą:
Novak Makeup - zaprezentuje Paniom swoje umiejętności w dziedzinie makeup'u - zachęcamy do przyjścia bez makijażu!

Fizjoterapeutka z Masaż z Dobrej Ręki, która wykona Paniom masaż twarzy
Avon zademonstruje nam m.in. najnowszą kolekcję kosmetyków z katalogu, Panie będą również miały możliwość przetestowania kosmetykowych bestsellerów
Przedstawicielki Mbank - które przedstawią swoją ofertę wraz z małym poczęstunkiem dla każdej Pani odwiedzającej stanowisko


A od godz. 18:30 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!
Rozdamy w sumie ponad 35 upominków!
Wśród nich między innymi:

vouchery od Novak Makeup,
bony od Masaż z Dobrej Ręki,
zestawy kosmetyków od Avon,
prezenty od Biotanique,
karty upominkowe od Mbank,
i wiele innych!


MOTYW WIECZORU
Data wydarzenia składnia nas do mocno wiosennych skojarzeń. Zapraszamy więc na seans Kina Kobiet w zielonych sukienkach!!

OPIS FILMU
"Całe szczęście" - pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia".

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia,
Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych
na to konkretne wydarzenie).
ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16
___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!

Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub paula.komin@helios.pl

Konkurs

Mamy dla Pań podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Kobiety" - i podać treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +5

  Maurycy_gość

  20.03.2019, 07:39

  Skończcie z tą segregacją jak za Hitlera. Kiedyś były tramwaje tylko dla Niemców. Teraz jest kino tylko dla kobiet. A co z pozostałymi 98 płciami?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx6 
 • +7

  Józef z Kozen_gość

  20.03.2019, 08:44

  J**ać kobiety. Ch** im w dupę.

  Odpowiedz
  IP: 182.53.xx7.xx5 
 • +7

  Olka_gość

  20.03.2019, 08:46

  Kiedy i gdzie? Jestem chętna i mokra.

  Cytuj
  IP: 27.147.xx6.xx8 
 • +2

  Garnki_gość

  21.03.2019, 00:03

  Wyprzedaż garnków będzie i wciskanie kosmetyków A WON?

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA