WOŚP przeprowadzi zbiórkę na sprzęt przeciwpowodziowy. Potrzebni wolontariusze

Wisła na szczęście w Tczewie nie uczyniła spustoszeń (fot. tcz.pl)
Tczew - WOŚP przeprowadzi zbiórkę na sprzęt przeciwpowodziowy. Potrzebni wolontariusze
Na 4 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaplanowała ogólnopolską zbiórkę na zakup sprzętu dla straży pożarnych, który posłuży do walki ze skutkami powodzi. Kwesta prowadzona będzie również w grodzie Sambora. Sztab WOŚP czeka teraz na wolontariuszy, którzy będą chcieli pomóc w organizacji akcji.

Pieniądze pozyskane w wyniku zbiórki zostaną przeznaczone na zakup wydajnych motopomp, agregatów prądotwórczych, czy specjalnego sprzętu pływającego. Tczewski sztab działać będzie przy Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły. Teraz sztabowcy pilnie poszukują wolontariuszy, którzy tak jak podczas finału WOŚP w styczniu, będą kwestować na terenie naszego miasta i okolicznych miejscowości. Czasu jest już bardzo mało - zgłoszenia będą przyjmowane do jutra (19 czerwca). Osoby zainteresowane mogą przesyłać maile na adres wosp.tczew@op.pl . z następującymi danymi:

- imię i nazwisko
- adres z kodem pocztowym
- telefon kontaktowy
- imię i nazwisko opiekuna

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ, a ilość miejsc jest ograniczona!

Odpowiedzi na dodatkowe pytania można uzyskać pisząc na adres na wosp.tczew@op.pl, bądź dzwoniąc na nr 791 001 309 (Sławomir Kussowski).
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -6

  pingapinga

  18.06.2010, 07:33

  jak może być ograniczona ilość wolontariuszy ??? czegoś tutaj nie rozumiem. wydawałoby się, że im więcej osób tym lepiej. chyba, że zapas puszek wyczerpał się.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +8

  robak

  18.06.2010, 10:04

  jako, że czasu na rejestrację wolontariuszy jest bardzo mało; i czasu do samej akcji niewiele, to każdy sztab otrzymał praktycznie 20-30% przydziału identyfikatorów w stosunku do styczniowego finału akcja powstała z dnia na dzień; a tylko osoby zainteresowane wiedzą ile to pracy i ile czasu potrzeba na przygotowanie tego przedsięwzięcia ale serdecznie zapraszamy do współpracy - wosp.tczew@op.pl oraz 791 001 309 sławomir kussowski

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.