Spotkanie pełne radości i nauki

(fot. KPP Tczew)
Spotkanie pełne radości i nauki
Dzieci z UKS Orły Tczew wzięły udział w wyjątkowym spotkaniu z profilaktykiem policyjnym i dzielnicowym, ucząc się zasad bezpiecznego spędzania ferii.

Policyjny profilaktyk wraz z dzielnicowym spotkali się ze sportowcami z UKS Orły Tczew na zimowisku. Wydarzenie miało na celu nie tylko dostarczenie wiedzy dotyczącej bezpiecznych zachowań, ale również zapewnienie dzieciom radosnego doświadczenia związanego z nauką o bezpieczeństwie. Podczas spotkania policjanci przekazali zasady, które pomogą dzieciom czuć się bezpiecznie podczas ferii. Rozmawiano o tym, jak rozpoznawać niebezpieczeństwa i jak unikać sytuacji, które mogą im zagrażać. Dzieci nie tylko słuchały, ale także brały aktywny udział w różnych zajęciach edukacyjnych, co pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak reagować w praktyce. Spotkanie zakończyło się pytaniami, gdzie dzieci mogły uzyskać odpowiedź na wszystko, co budziło ich ciekawość na temat służby w Policji. Bezpieczne ferie to nie tylko czas zabawy, ale również nauki, dlatego cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do edukacji małych sportowców.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  vgjkk_gość

  07.02.2024, 10:08

  Oni jeszcze nie wiedzą

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx2 
 • +1

  Pała _gość

  07.02.2024, 17:25

  oni jeszcze nie wiedzą

  Oni jeszcze nie wiedzą, a już siedzą!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx9.xx1 
 • tGhYxqFm_gość

  07.02.2024, 14:45

  1

  1

  Odpowiedz
  IP: 185.13.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA