Wataha Wrak Race - tym razem dla strażaków z Gniszewa

(fot. OSP Gniszewo)
Wataha Wrak Race - tym razem dla strażaków z Gniszewa
"Już 21. kwietnia odpalamy naszego Wraka" - informują organizatorzy czwartej edycji "Grand Prix WATAHA WRAK RACE Czarlin" - o puchar Wójta Gminy Tczew. Celem imprezy jest umożliwienie zbiórki środków dla OSP GNISZEWO.

- Podczas imprezy będziemy zbierać datki dla naszych dzielnych strażaków, którzy zbierają pieniądze na nowy wóz strażacki, jaki jeszcze bardziej umożliwi im nieść pomoc ludziom w potrzebie. Pomagają również nam przy każdej imprezie i choć tak chcielibyśmy im się odwdzięczyć. Pamiętajmy że, ich pomocy nie da się wycenić - jest bezcenna. Bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie nas w tak szczytnym celu. Dobro zawsze wraca - wyjaśniają organizatorzy akcji.

Jeżeli ktoś chciałby przekazać coś na licytacje na rzecz OSP GNISZEWO lub wesprzeć organizatorów w postaci ufundowania nagród dla startujących proszony jest o kontakt pod numerem telefonu - 505015253.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Fffr_gość

  09.04.2024, 22:07

  Co to ma być za tytuł????????????????????????????

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx7.xx0 
 • knr_gość

  09.04.2024, 22:52

  ?

  A co Ci w nim nie pasuje? Przynajmniej nie jest clickbaitem, tylko rzeczywiście tym, czym jest ;) wyścig charytatywny - czego nie rozumiesz?

  Cytuj
  IP: 185.167.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.