Weekend Mikołajkowy w kinie Helios

Mikołajki w Heliosie (fot. mat. prasowe )

odbyło się
03
12.2016
Sobota
Tczew - Weekend Mikołajkowy w kinie Helios
Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji, najlepsze filmy i fantastyczne nagrody! Odwiedź nasze kino w weekend 3-4 grudnia, wyślij list do Świętego Mikołaja i wygraj supernagrody!

Weekend mikołajkowy zapowiada się naprawdę wyjątkowo. W repertuarze znajdziecie moc najlepszych filmów, a przed wybranymi seansami zapraszamy Was do udziału w licznych zabawach i konkursach. Szczegółowe zestawienie seansów z atrakcjami znajdziecie tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/5673/Mikolajki-w-kinach-Helios%21 .
Szczególnie zapraszamy na bardzo specjalny seans Pierwszy raz w kinie, tym razem z Rodzinką Treflików. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje!
Przygotowaliśmy dla Was także superkonkurs, w którym można wygrać: wycieczkę rodzinną oraz YESdziki V2. Wypełnij kupon, który otrzymasz wraz z biletem na dowolny seans w terminie 3-6.12 i wrzuć do urny w holu kina. Szczegóły zabawy i regulamin dostępny tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/5672

Będzie się działo również w holu tczewskiego Heliosa! W godz. 10:00 - 15:00 wraz z Fundacją Pokolenia oraz zaprzyjaźnionymi animatorami przygotowujemy dla Was:
malowanie twarzy w motywach bajkowych,
kreatywne tworzenie choinkowych bombek i innych ozdób do zawieszenia na świąteczne drzewko,
pisanie i przyozdabianie listów do świętego Mikołaja, które zaadresujemy i przekażemy opiekunom do wysłania elfom,
quizy i konkursy oraz kącik małych talentów, w którym każdy będzie mógł zaśpiewać świąteczną piosenkę lub wyrecytować wierszyk - na wszystkich czekać będą upominki!

W sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 13:00 spodziewamy się też wizyty świętego Mikołaja z koszem pełnym słodyczy!

Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą aparatu - nasz gość już zapowiedział, że bardzo chętnie będzie pozował z Wami do pamiątkowych zdjęć! Święty gościć u nas będzie m.in. dzięki staraniom Fundacji Zielone Wzgórze.

A w niedzielę audycję z naszej strefy mikołajkowej poprowadzi Radio Tczew. Będziecie nas słuchać?

Zarezerwuj miejsca dla swojej rodziny już dzisiaj i baw się z nami w najbliższy weekend!

Lokalnymi sponsorami i partnerami wydarzenia są:

Fundacja Pokolenia, Fundacja Zielone Wzgórze, Radio Tczew, Zamek Krzyżacki w Malborku oraz Pomorski Klub Hodowców Sokoła Gdańskiego.

Konkurs

Mamy dla Państwa 5 podwójnych wejściówek na dowolny seans w ramach Helios Dla Dzieci w terminie 3-4 grudnia. Dokładne zestawienie seansów dostępne jest tutaj:http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/5673/Mikolajki-w-kinach-Helios%21 Seanse te oprócz tradycyjnej formy będą poprzedzone konkursami, dlatego zyskały takie wyróżnienie opisem. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kino Helios" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Henryk Siurek
Małgorzata Derengowska
Monika Gojka
Maciej Kiedrowicz
Dorota Mering
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...