Zusowska olimpiada tuż, tuż

ZUS (fot. Tcz.pl)
Tczew - Zusowska olimpiada tuż, tuż
Tylko do 13 listopada szkoły mogą zgłaszać się do udziału w olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Jedyny warunek to uczestnictwo w projekcie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". To już czwarta edycja kierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych programu. Na zwycięzców czekają indeksy, dodatkowe punkty w rekrutacji na studia i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Pierwszy, szkolny etap olimpiady odbędzie się 27 listopada.

- To świetna okazja, aby zweryfikować swoją o ubezpieczeniach społecznych, które towarzyszą nam przez całe życie - od kołyski aż po grób. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą uczniom świadomie pokierować swoim życiem i karierą zawodową. Aby wziąć udział w olimpiadzie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie zus.pl/edukacja i przysłać go na adres oddziału ZUS z dopiskiem "Zgłoszenie do olimpiady". Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada. - mówi Krzysztof Cieszyński, rzecznik gdańskiego oddziału ZUS.


Warunkiem udziału w olimpiadzie jest uczestnictwo w projekcie "Lekcje z ZUS". Jest to cykl 4 zajęć, podczas których uczniowie poznają m.in. historię ubezpieczeń społecznych w Polsce, dowiedzą się jaka jest rola i zadania ZUS, jakie świadczenia dzięki ubezpieczeniom będą mogli uzyskać oraz jak założyć własną firmę. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapewnia niezbędne materiały szkoleniowe (dostępne w formie papierowej bądź elektronicznej na stronie zus.pl/edukacja) oraz wsparcie merytoryczne.

Aby wziąć udział w "Lekcjach z ZUS" należy skontaktować się z pomorskimi Oddziałami ZUS:
Oddział ZUS w Gdańsku telefon (58) 307 86 12, mail: klaudia.skoniecka@zus.pl
Oddział ZUS w Słupsku telefon (59) 841 92 28, mail: danuta.rosiak@zus.pl

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  ._gość

  10.11.2017, 09:10

  .

  Na tym tcz.pl już nic ciekawego nie ma. Chyba redaktorzy sobie odpuszczają :)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • -1

  kik_gość

  10.11.2017, 09:49

  Nie rozumiem dlaczego warunkiem dopuszczenia do konkursu jest branie udziału w kursie. A nie już rozumiem, ktoś opracował kurs, ktoś go poprowadzi. Ktoś dostanie za to konkretny grosz

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +2

  s_gość_gość

  10.11.2017, 23:48

  Nie dość że okradają polaków na każdym kroku to jeszcze konkursy robią i nagrody z biednych emeryckich pieniędzy ,a ludzie na leki nie mają najpierw premie potem nagrody dla prezesów a ochłapy dla emeryta . Tak trzymać jest ok

  Odpowiedz
  IP: 83.208.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA