Filmowe Poranki - PAMIĘTNIK FLORKI!

Filmowe poranki (fot. mat. prasowe)

odbyło się
12
11.2017
Niedziela
Tczew - Filmowe Poranki - PAMIĘTNIK FLORKI!
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Filmowych Poranków! Już 12 listopada o godzinie 10:30 w kinie Helios Tczew obejrzymy "Pamiętnik Florki cz.4" czyli pięć wybranych odcinków ciekawych przygód bohaterki bajki.

A już od godziny 10:00 zapraszamy na wspólną zabawę w holu naszego kina.

Przypominamy, że cykl "Filmowych Poranków" przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu wyświetlamy zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe.


Każde spotkanie rozpoczną kilkunastominutowe konkursy. Na uczestników konkursów czekają nagrody m.in.:
Akcesoria szkolne
Zabawki
Filmowe gadżety
Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Scenariusz nadchodzącego wydarzenia:

Zabawy w holu kina,
konkursy na sali kinowej,
projekcja filmu.


Specyfika seansu filmowego:
dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności,
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok],
upominek dla każdego młodego uczestnika seansu [balonik].W najbliższą niedzielę zaprezentujemy zestaw bajek:
Galaretka
Moje
Dzień taty
Tęcza
Okulary
Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!
Zapraszamy także na następne spotkanie w ramach Filmowych Poranków. 26 listopada obejrzymy pierwszą część nowej serii Tęczowej Rubinki! Seans rozpocznie się o 10:30, natomiast zapraszamy już od 10:00 do wspólnej zabawy w holu naszego kina.
Ceny biletów:
Na seanse z cyklu Filmowe Poranki bilet wstępu kosztuje 17 zł dla każdego uczestnika.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc na www.helios.pl lub w kasach kina Helios Tczew. Na seanse z cyklu Filmowy Poranek obowiązują również Kupony i Vouchery.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Konkurs

Mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "poranki" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Machalska Magdalena
Barbara Kulewicz


Drukuj
Prześlij dalej