Dzielnicowi wręczyli prezenty od wielkanocnego zająca

(fot. KPP Tczew)
Dzielnicowi wręczyli prezenty od wielkanocnego zająca
Dzielnicowi z tczewskiej jednostki Policji rozdali maskotki - prezent od wielkanocnego zająca - rodzinom wielodzietnym w swoim rejonie. Gest wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzach dzieci oraz ich rodziców.

W tczewskiej jednostce Policji dzielnicowi postanowili uczynić Wielkanoc jeszcze bardziej radosną dla rodzin wielodzietnych w swoim rejonie. Z tej okazji zorganizowali akcję, podczas której rozdawali zabawki i maskotki dzieciom, twierdząc, że są one od wielkanocnego Zająca.

- Gdy policjanci odwiedzali poszczególne rodziny, ich gest spotkał się z ogromną radością i wdzięcznością. Dzieci entuzjastycznie przyjmowały nowe maskotki, a rodzice nie kryli wzruszenia z powodu takiego nieoczekiwanego prezentu od funkcjonariuszy. Rozdanie zabawek miało nie tylko na celu sprawienie radości dzieciom, ale również wsparcie dla rodzin wielodzietnych, które mogą mieć trudności finansowe. Dla wielu z nich była to nie tylko symboliczna pomoc, ale także dowód na to, że policjanci troszczą się o lokalną społeczność i chce wnosić pozytywne zmiany w życie mieszkańców. - mówi sierż. Katarzyna Ożóg, rzeczniczka KPP Tczew.


Gest dzielnicowych pokazał, że nawet małe działania mogą mieć wielkie znaczenie dla ludzi w potrzebie.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • a_gość_gość

  03.04.2024, 11:14

  Jak to się szybko można zmienić kilka miesięcy temu pałowali za maseczki ,na protestach kobiety, a teraz dobry policjant rozdaje prezenty ,hipokryzja ktoś to kupuje ? bo ja nie pies będzie psem i będzie szczekał jak mu Pan z rządu każe ,brak honoru ale 90 % takich tam pracuje żałosne

  Odpowiedz
  IP: 46.5.xxx.xx5 
 • Marian_gość

  04.04.2024, 06:14

  Widać ciebie jeszcze za mało spałowali foliarzu.

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.