Policjanci zapraszają na debatę

Debata (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci zapraszają na debatę
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie 10 grudnia br. o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie przy ul. Sobieskiego 11 organizują debatę społeczną pod hasłem: "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ".

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie wraz z dyrekcją Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie oraz kierownikiem Punktu Konsultacyjnego ds. Uzależnień OKNO w Tczewie zapraszają wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące przeciwdziałania narkomanii. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 10 grudnia br. o godzinie 11.00 do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie przy ul. Sobieskiego 11.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -1

  benek_gość

  07.12.2018, 08:30

  najlepszym sposobem podnoszenia bezpieczeństwa jest DONOSZENIE JEDEN NA DRUGIEGO , sąsiad na sąsiada. Ale jak tak będziemy robić to mamy państwo Policyjne , takie NRD . A politykom na tym zależy , abyśmy pracowali i im składali hołdy za ich owocny trud dla Kraju. Społeczeństwo ma być głupie i nie myśleć, ma pracować i nie dyskutować. Przecież duża część z tych młodych już próbowała środków zabronionych . zróbcie im testy , to pokażą ile z nich bierze i pali trawę.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
 • +2

  gość_gość

  07.12.2018, 10:33

  benek z tym, że może już zajarali zioło masz i rację ale jest cała masa innych przestępstw, Policmajstrów jak widać i słychać jest jak na lekarstwo i mówią, że będzie jeszcze mniej. Każdy z nas wcześniej czy później wyrasta z okresu buntu..... ma rodzinę, babcię, dziadka, dzieci, wnuki i chce by im nic się nie stało by były bezpieczne...... więc komu tylko zależy na tym powinien zwracać uwagę i reagować na to co niedobrego dzieje się dookoła.... i powiadamiać odpowiednie instytucje ...to nie konfident to troska o najbliższych. Konfident to osoba która wydawała naszych przodków SS -manom, SB- kom a nie kryminalista który tym stwierdzeniem próbuje zapewnić sobie bezkarność i brak świadków.....

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • JAN_gość

  08.12.2018, 20:10

  x

  Konfident jest zawsze konfidentem Za czasów SB też było prawo przez niektórych łamane Wg Ciebie ten co kradł za komuny to był dobry złodziej a ten co w demokracji to zły

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xxx 
 • +1

  Giuliani_gość

  07.12.2018, 17:50

  "więcej debat"

  teoretycy policyjni ds bezpieczeństwa aplikują coraz więcej debat a coraz mniej patroli pieszych w mieście . Panie Komendancie Krasula ! ,Panie Komendancie Sudenis ! przestańcie z tymi pseudo-działaniami do poprawy bezpieczeństwa a podejmijcie kroki faktycznie ją poprawiające !!!

  Odpowiedz
  IP: 176.114.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA