Z seniorami o bezpieczeństwie

(fot. mat. prasowe)
Z seniorami o bezpieczeństwie
W trosce o bezpieczeństwo seniorów, policyjny profilaktyk zorganizowała spotkanie profilaktyczne w klubie seniora w Swarożynie. Tematem spotkania były oszustwa oraz skuteczne sposoby ich zapobiegania.

W ramach działań na rzecz społeczności policyjny profilaktyk zorganizowała spotkanie edukacyjne w klubie seniora w Swarożynie. Celem tego wydarzenia było podniesienie świadomości seniorów na temat oszustw oraz dostarczenie praktycznych wskazówek dotyczących profilaktyki i bezpieczeństwa. Spotkanie zgromadziło liczne grono seniorów, którzy z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji. Funkcjonariuszka, unikając policyjnego żargonu, przekazywała informacje w sposób klarowny i zrozumiały dla wszystkich uczestników.

Omówiono różne formy oszustw, z jakimi seniorzy mogą się spotkać. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami. Policjantka udzieliła praktycznych porad, jak rozpoznawać potencjalne zagrożenia i jak unikać sytuacji, które mogą prowadzić do oszustw.

Na zakończenie wydarzenia, każdy uczestnik otrzymał materiały edukacyjne oraz elementy odblaskowe.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • EkO_gość

  29.02.2024, 09:43

  Brawo!

  Takie spotkania są potrzebne. Nawet powinno się ich odbywać więcej. Zagrożeń, które czyhają na seniorów jest co niemiara.

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • reyryerey_gość

  29.02.2024, 11:22

  Moja żona jest zachwycona tym produktem. Teraz seks jest dłuższy, pion jest mocniejszy, a członek powiększył się o 5 cm i stał się grubszy. to jest mega fajna rzecz radzę wszystkim spróbować, a przeczytałem o nim tutaj:--~~>> tnij.tcz.pl/?u=9549e6

  Odpowiedz
  IP: 146.70.xx9.xx1 
 • MARIO_gość

  29.02.2024, 20:55

  Ruchałem ją i jest zaj**ista. Nawet bez tej podróbki viagry daje radę suka.

  Cytuj
  IP: 185.212.xx1.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.