Wiadomo już, kto będzie zastępczynią burmistrza Pelplina

Ewa Nowogrodzka (fot. mat. prasowe)
Tczew - Wiadomo już, kto będzie zastępczynią burmistrza Pelplina
Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła drogą konkursową wyłonił swoją zastępczynię. Będzie nią Ewa Nowogrodzka, pełniąca do tej pory funkcję Wójta Gminy Kwidzyn.

Ewa Nowogrodzka posiada blisko 30-letni staż pracy w strukturach samorządu terytorialnego. Przez okres ostatnich 3 kadencji sprawowała mandat Wójta Gminy Kwidzyn.
Na stanowiskach kierowniczych pracuje od 18 lat.

- W swojej karierze zawodowej jednymi z jej największych osiągnięć było skuteczne przeprowadzenie postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla potrzeb budowy mostu przez rzekę Wisłę wraz z drogami dojazdowymi, pozyskanie około 18 milionów złotych na realizację wielu projektów infrastrukturalnych oraz projektów tzw. miękkich - społecznych, przeprowadzenie termomodernizacji placówek oświatowych i siedziby Urzędu Gminy Kwidzyn, doposażenie placówek oświatowych w nowoczesne pomoce dydaktyczne, wybudowanie około 7 km nowych ścieżek pieszo - rowerowych oraz zrealizowanie wiele projektów wodno-kanalizacyjnych, drogowych, oświetleniowych na terenie Gminy Kwidzyn. - wylicza Konrad Mania z pelplińskiego ratusza.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  karol_gość

  15.01.2019, 18:29

  Sekretarz z Gniewa, V-ce burmistrz z Kwidzyna już na samym początku Panie Chyła pogubił się Pan w swojej pseudo praworządności. Konkurs to może Pan sobie robić na pisankę Wielkanocną, ale współpracowników tak ważnych dla Gminy powinno dobierać się ze swego terenu którzy znają specyfikę naszego Miasta naszej Gminy.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx5.xx4 
 • +5

  KIBIC_gość

  16.01.2019, 11:09

  WICEBURMISTRZ

  Bardzo dobra decyzja Panie Mirku!!! Rozbije Pan wreszcie ten pisowski układ który trawi gmin.ę od dawna.Jeszce porządnie przejrzeć gminne kadry które z urzędu zrobiły sobie ,,dożywotnią" przechowalnię!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx6.xx1 
 • trewor_gość

  16.01.2019, 15:56

  weż się puknij głowę, akurat Chyła kogoś zwolni ha ha ha jak już to przyjmie nowych tzw. swoich (patrz K. Mania) a jak ktoś będzie miał sprawę do załatwienia w urzędzie , to nie mówi że idzie do urzędu tylko do zakrystii, takie to o to mamy nowe zmiany tragedyjszyn

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA