Wypadek na A1 i oderwany gzyms w Tczewie

Straż pożarna (fot. Tcz.pl)
Wypadek na A1 i oderwany gzyms w Tczewie
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 08.01.2024 do 14.01.2024 roku zanotowano łącznie 19 zdarzeń w tym 9 pożarów, 8  miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe.

13.01.2024 r. - Goszyn autostrada- wypadek samochodowy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody po zderzeniu, oddalone od siebie o 100 m, po zderzeniu. W jednym z pojazdów podróżowała rodzina z czworgiem dzieci, w drugim pojeździe podróżowała jedna osoba. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego osobom poszkodowanym oraz usunięciu z jezdni elementów karoserii i rozlanych płynów eksploatacyjnych. Wskutek zdarzenia czworo dzieci pod opieką rodziców zostało przetransportowanych przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala. W zdarzeniu brał udział 1 zastęp z JRG Tczew, 1 zastęp z OSP Swarożyn oraz 1 zastęp z OSP Turze.

14.01.2024r. - Tczew ul. Kościelna - oderwany gzyms uszkodził samochód

Na miejscu zdarzenia zastano oberwany element gzymsu i elewacji budynku, który spadł na zaparkowany przy kamienicy pojazd. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przemieszczeniu pojazdu w bezpieczne miejsce oraz na sprawdzeniu i usunięciu luźnych elementów elewacji z budynku. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Dominik_gość_gość_gość

  16.01.2024, 11:53

  Wypadek

  Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx8.xx5 
 • gość_gość

  16.01.2024, 13:07

  Każdego, który parkuje na zakazie powinien dostać gzymsem. Zwłaszcza na kościelnej drodze. Teraz po odszkodowanie. Ale najpierw mandat.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.