Tak Tczew grał z WOŚP

Za nami 27. Finał WOŚP. Tym razem Orkiestra grała dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Od rana na ulice Tczewa i całego powiatu wyszły setki wolontariuszy. W Tczewie działały dwa sztaby - 155 wolontariuszy skupiło się wokół sztabu Macieja Szulce i około 100 stanowił sztab harcerski. Kwesty odbywają się nie tylko na ulicach - atrakcję dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu przygotowała m. in. siłownia Ebrogym - gdzie zaplanowano trzygodzinny maraton fitness. Wystarczyło wrzucić datek na WOŚP i... ćwiczyć. Główny sztab działał przy Szkole Podstawowej nr 12. Tam - na sali gimnastycznej - odbyła się orkiestrowa impreza. Koncert poprowadził Robert Pudrowski. Na scenie pojawili się się Białas & Lanek, Guzior, Fanatic, Luka Rossi, Bayera, Mpower, One Winner oraz Dj Naru. Nie zabrakło też licytacji. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiły setki nowych urządzeń medycznych. Tczew od lat włącza się w akcję Jurka Owsiaka. W 2015 daliśmy na orkiestrę ok. 48 tys. zł - w 2016 ok. 87,5 tys. zł - w 2017 około 120 tys. zł, zaś roku temu 111,5 tys.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 986 533 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -2

  Nowy _gość

  18.01.2019, 00:36

  A co z WOŚP w gminie tczew

  WOŚP grała tez w dabrowce. Dlaczego nie napiszecie ...,

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.